Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Marion Rocher

Jak urządzić dom i nie zbankrutować?

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Droga do upragnionego celu bywa kręta i wiedzą o tym wszyscy ci, którzy zmagają się z wykończeniem własnych czterech kątów. Ceny materiałów wzrastają z roku na rok, co może nie raz spędzać nam sen z powiek. Istnieją jednak sposoby na poradzenie sobie z tym problemem.  W dzisiejszym katalogu znajdziecie kilka wskazówek od naszych architektów. Zapraszamy!

Minimalistyczny dom

Projekty,  Domy zaprojektowane przez studiopapa
studiopapa

Tampak Depan Ahouse

studiopapa

Prostota, funkcjonalność, otwarte wnętrza i nieskomplikowane detale da kluczem do sukcesu. Mniejsza ilość szczegółów oraz proste rozwiązania pozwolą Wam na znaczne obniżenie kosztów.

Wielofunkcyjność

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Marion Rocher
Marion Rocher

Vue d'ensemble

Marion Rocher

Wielofunkcyjność często widoczna jest w niewielkich domach. Warto w tym przypadku zdecydować się na otwarte wnętrza, gdzie możemy zintegrować ze sobą kuchnię, salon i jadalnię. Mniej ścianek działowych będzie oznaczało mniejsze wydatki.

Planowanie

Planowanie jest konieczne przed każdym podjęciem poważnych działań. Szczególnie ważne jest to w przypadku budowy domu, bowiem dzięki temu możemy uniknąć niespodziewanych wydatków. Skupcie się zatem dokładnie nad planami, które pozwolą Wam oszacować niezbędny budżet.

Mały dom

Nie od dziś wiadomo, że powinniśmy mierzyć siły na zamiary. Lepiej zrezygnować z luksusowego domu, niż przez wiele lat ledwo wiązać koniec z końcem. Zdecydujcie się zatem na niewielki, przytulny dom, który będzie można rozbudować jeśli tylko znowu zbierzecie środki.

Lekka, stalowa więźba dachowa

Beton i drewno są faktycznie trwałymi materiałami, jednak ich ciężar może z czasem doprowadzić do pękania ścian. Lekka, stalowa więźba dachowa, mimo że jest nieco droższa, w działaniu długofalowym może być sprzymierzeńcem, bowiem dzięki niej możemy w przyszłości zaoszczędzić na ekipie remontowej.

Odpowiednie materiały

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Deck-linéa
Deck-linéa

Palissade bois PARANA – Deck-linéa

Deck-linéa

Nie kupuj materiałów na szybko, tylko dlatego, że są w osiedlowym markecie. Lepiej poświęcić czas na dokładny research, który pozwoli Ci na znalezienie trwalszych materiałów, w lepszej cenie.

Ściany bez wykończenia

A co jeśli budżet topnieje z dnia na dzień? Niedokończone ściany mogą okazać się prawdziwą ozdobą domu. Surowy beton będzie doskonałym uzupełnieniem stylu przemysłowego, zaś cegła to wspaniały element dla miłośników rustykalnych wnętrz.

9 rzeczy, z których musisz zrezygnować, aby znaleźć tanią nieruchomość w Polsce

Z jakiś udogodnień bylibyście w stanie zrezygnować?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu