Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez White Crow Studios Ltd

Najważniejsze rzeczy w łazience, bez których nie można się obejść

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Łazienka jest czymś o wiele więcej niż tylko funkcjonalną przestrzenią. Chcemy, żebyście spojrzeli na łazienkę w kategoriach mody, trendów designerskich, stylu i szyku, relaksującej atmosfery i ostatecznie jako przestrzeni, którą można się chwalić! Skonsultujcie się z projektantami łazienek, a dostaniecie wiele wskazówek na to, jakie elementy pozwolą przemienić prostą łazienkę w zapierającą dech w piersi przestrzeń. Na zachętę, przygotowaliśmy pięć przykładów. Zapoznajcie się z naszymi pomysłami i zastanówcie się, co z proponowanych rzeczy można wykorzystać u Was w łazience. Chodzi o to, żeby stworzyć krainę designerskiego szyku.

​1. Efektowne lustra

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na lustro z wielu części, czy też jedno, naprawdę robiące wrażenie, ogromne lustro, powinno ono nadać łazience luksusową atmosferę. Naszym zdaniem, czym więcej lustra na ścianie, tym lepiej!

​2. Fantastyczny prysznic lub wanna

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez White Crow Studios Ltd
White Crow Studios Ltd

Bathroom CGI Visualisation #9

White Crow Studios Ltd

Jeżeli macie możliwość zainstalować zarówno prysznic, jak i wannę, to jesteście szczęściarzami i powinniście to zrobić! Jeśli jednak w łazience nie ma wystarczająco miejsca, lub z innych względów nie ma takiej możliwości, to dokładnie przemyślcie swój wybór. Jeśli chodzi o prysznice, to uważamy, że nowoczesny sprzęt i ściana akcentowa będą świetnym pomysłem. W kwestii wanny, pomyślcie o modelach wyróżniających się spośród trendów.

​3. Suszarka łazienkowa

Dawno minęły czasy, kiedy przewieszanie ręczników przez drzwi prysznica, lub upychanie ich na grzejniku były akceptowane. A to dlatego, że na rynku znajdziemy szeroki wybór podgrzewanych wieszaków, czyli suszarek do ręczników. Większość z nich ma elegancką formę, więc tylko dodadzą uroku łazience, przy czym są niesamowicie funkcjonalne! Poza tym, kto nie lubi cieplutkich ręczników?

​4. Niesamowita podłoga

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Joe Ginsberg
Joe Ginsberg

Penthouse Bathroom

Joe Ginsberg

Nawet jeśli reszta łazienki ma pozostać raczej neutralna, to nie bójmy się zaszaleć w kwestii podłogi! Naszym zdaniem, monochromatyczny, wzorzysty styl sprawdza się w łazience wręcz doskonale. Jest to ponadczasowy, uderzający i elegancki wybór.

​5. Praktyczne przechowywanie

Naturalnie, w łazience potrzeba dużo przestrzeni do magazynowania różnych rzeczy. Tak, jak w innych pomieszczeniach, możemy wybrać meble przepełnione stylem i szykiem. Nowoczesne, podwieszane szafy dają dużo miejsca wewnątrz, a również miejsce pod nimi, na schowanie kosza lub półek. Każdy projektant łazienki powie, że nie może zabraknąć miejsca na trzymanie zapasowych rolek papieru, czystych ręczników i przyborów toaletowych.

Wiadomo, że bez pomocy specjalistów trudno jest stworzyć cały projekt od zera, więc może zacznijmy od czegoś prostego. Mamy dla Was: 12 szafek łazienkowych, które będziecie chcieli mieć u siebie w domu.

Jakie zmiany planujecie w swoich łazienkach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu