Projekty,  Basen zaprojektowane przez Piletas Crisci

Wszystko co musisz wiedzieć, aby wybudować basen

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kto powiedział, że koniecznie potrzeba dużej działki, mnóstwo przestrzeni i grubego portfela, aby zrealizować marzenie o posiadaniu basenu? Nawet kilka metrów wolnego miejsca i ograniczony budżet wystarczą, by sprawić sobie mini basen… nawet w domu! Dziś przedstawiamy Wam sześć różnorodnych basenów, które mimo, że niewielkich rozmiarów, mają naprawdę wiele do zaoferowania. Sprawią, że nawet najmniejszy ogród zyska możliwość odświeżenia się w upalny dzień i na pewno poprawi nam humor. Ruszajcie z nami i zanurzcie się w cudowny świat maleńkich basenów.

Dlaczego dobrze jest mieć basen?

Projekty,  Basen zaprojektowane przez Artosca
Artosca

Piscina de tosca

Artosca

Baseny to jedne z najbardziej cenionych elementów wyposażenia domów i są świetne do relaksu, szczególnie w gorące dni. Nawet, jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, istnieje wiele sposobów, by zaaranżować wspaniały basen. Prócz tego pływanie to świetny sposób na aktywność fizyczną! Nie możemy zapomnieć też o funkcji dekoracyjnej, basen upiększy nasz ogród i sprawi, że stanie się on naszym ulubionym miejscem.

Odpowiedni projekt

Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy pomyśleć decydując się na budowę basenu, jest odpowiedni projekt. Powinien być harmonijny z naszym domem i ogrodem, a meble i rośliny pomogą nam stworzyć przytulną przestrzeń.

Ponadto, wybór odpowiedniego miejsca na basen to oczywiście podstawa. Starajmy się wybierać taką przestrzeń, gdzie nie pada cień tworzony przez drzewa lub budynki. Słońce szybko nagrzeje wodę, a w razie upału zawsze można zainwestować w parasol.

Bez przeładowania

Jeśli nie mamy zbyt dużo miejsca, zdecydujmy się na podstawowe wyposażenie. Niewielki basen na tarasie wygląda minimalistycznie i nowocześnie. Jeśli masz duży ogród, bez problemu możesz zdecydować się na duży zbiornik, który będzie służył całej rodzinie.

Materiały

Istnieje mnóstwo materiałów, które świetnie sprawdzą się do stworzenia basenu. Zawsze pięknie wygląda drewno, które nadaje ciepłego, przytulnego nastroju.

W dekoracji basenu wspaniale sprawdzą się rośliny! Dobierzmy je pod względem klimatu oraz stylu naszego ogrodu bądź patio. Może zdecydujecie się na styl śródziemnomorski?

Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu, możemy tworzyć pożądany przez nas nastrój. Podświetlony basen na patio zaprasza także do nocnych kąpieli!

Wewnątrz czy na zewnątrz?

Projekty,  Basen zaprojektowane przez DF Design
DF Design

La piscina

DF Design

Zastanówcie się, czy chcecie, aby Wasz basen znajdować się na zewnątrz czy wewnątrz domu. Oba te rozwiązania mają oczywiście wady i zalety. Tylko spójrzcie na ten piękny kryty basen, którym można cieszyć się bez względu na pogodę.

Nowoczesny styl

Projekty,  Basen zaprojektowane przez Piletas Crisci
Piletas Crisci

Piletas de hormigón

Piletas Crisci

Niezależnie od wielkości, wybrany projekt wprowadzi charakterystyczny styl. Najlepiej, gdy będzie od dobrany do całości naszego domu.

Basen możemy mieć nawet w domu! Tylko spójrzcie na tych 13 fenomenalnych odsłon.

Chcielibyście mieć swój prywatny basen?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu