Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez BATH

10 pomysłów na prysznic bez brodzika

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Stojąc przed wyborem- prysznic czy wanna- wielu z nas decyduje się ostatecznie na ten pierwszy. Jedni podejmują tę decyzję z czysto praktycznych powodów, dysponując niewielkim metrażem łazienki. Inni z kolei lubują się w prysznicach, czy to tych szybkich, rozbudzających z rana, czy też długich, gorących wieczorami. Prysznic z powodzeniem stać się może także designerskim elementem aranżacji łazienki- zwłaszcza, gdy wybieramy taki w wersji bez brodzika!

Dowiedzcie się, jakie są zalety prysznica bez brodzika i zobaczcie dziesięć przykładów na to, jak prezentuje się on w różnych łazienkach!

Wybierz odpowiednie miejsce

Bezbrodzikowy prysznic znajduje się na tym samym poziomie, co reszta łazienki. Umieszcza się go jednak na specjalnie wyprofilowanym fragmencie podłogi, w którym montuje się także odpływ. Jedną z licznych zalet prysznica bez brodzika jest jego estetyczny wygląd. Doskonale nadaje się on do łazienek o relatywnie niewielkim rozmiarze- tak, jak to widać na przykładzie wnętrza zaprojektowanego przez studio Barasona Diseño y Comunicación. Przeźroczyste przeszklenie oddziela prysznic od pozostałej części łazienki w sposób tak delikatny, że nie zakłóca to jej wizualnego odbioru.

Szklana kostka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Empresa constructora en Madrid
Empresa constructora en Madrid

Tabiques traslúcidos en plato de ducha

Empresa constructora en Madrid

Prysznic bez brodzika jest zazwyczaj większy od tego standardowego. Pozwala to zatem na zastosowanie innego rodzaju wejścia, niekoniecznie przesuwanej kabiny, ale na przykład wahadłowych drzwi. Ta aranżacja pokazuje, że prysznic bez brodzika dopasować można do indywidualnych potrzeb właścicieli wnętrza i wkomponować go w jego partykularny kształt. W tym przypadku mamy do czynienia z prysznicem, który jest częścią sypialni.

Dla małej łazienki

Prysznic bez brodzika wprost idealnie pasuje do bardzo małych łazienek. Nie tylko fakt, iż znajduje się on na tym samym poziomie, co pozostała część wnętrza, ale także z powodu oddzielenia go szklaną szybą, prysznic ten wpisuje się łatwo w aranżację nawet najmniejszego pomieszczenia.

W stylu skandynawskim

Ogromną zaletą przeszklonych pryszniców jest to, że sprawdzą się one w aranżacji w każdym możliwym stylu. Skandynawska łazienka? Proszę bardzo!

Ograniczona przestrzeń, nieograniczona wyobraźnia

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez SUELOS Y PAREDES SIN OBRAS
SUELOS Y PAREDES SIN OBRAS

Baño revestimiento vinílico_SUELOS Y PAREDES

SUELOS Y PAREDES SIN OBRAS

Nie jest prawdą, że prysznic typu walk-in to rozwiązanie przeznaczone jedynie do dużych łazienek. Wręcz przeciwnie! Szklana tafla optycznie nie zajmuje miejsca i pozwala realizować aranżacyjne marzenia.

Luksus prostoty

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez BATH
BATH

Serie Colors Granito

BATH

Jak zamocować szklaną taflę? W powyższym przypadku zdecydowano się na stalową konstrukcję, która przydaje wnętrzu blasku industrialnego szyku.

Nowoczesność w każdym calu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Bernadó Luxury Houses
Bernadó Luxury Houses

Baño – The White House

Bernadó Luxury Houses

Przeszklona kabina stała się obecnie podstawą w nowoczesnej łazience. To oszczędność przestrzeni, jaką trudno jest uzyskać w inny sposób.

Z drzwiami

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Trestrastos
Trestrastos

Baño con mosaico hidráulico

Trestrastos

Różne rodzaje drzwi prysznicowych pozwalają nam na indywidualne dobranie ich charakteru i wielkości do naszych wymagań czy wielkości łazienki. Mogę one być przesuwane lub otwierać się wahadłowo w jedną lub drugą stronę. Zabawić można się także ich designem.

W głębi

Kochamy naturalne światło w łazienkach. Przeszklona kabina pozwoli, by penetrowało ono każdy kąt pomieszczenia. Oczywiście musimy pamiętać o usuwaniu zacieków!

Czarna mozaika

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez CECILIA POZZI INTERIORISMO
CECILIA POZZI INTERIORISMO

Baño PRINCIPAL. CECILIA POZZI INTERIORISMO

CECILIA POZZI INTERIORISMO

W tej biało-czarnej łazience przeszklenie prysznica jest praktycznie niewidoczne! Na jego obecność zwraca uwagę jedynie biały, niski brodzik.

Jaki prysznic wybrać?

Która łazienka spodobała Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu