Mistrz oszczędzania! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Mistrz oszczędzania!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Laurelhurst Carriage House Nowoczesne domy od PATH Architecture Nowoczesny
Loading admin actions …

Tworząc projekt domu każdy architekt zdaje sobie sprawę z tego, że przestrzeń jest na wagę złota. Osoby, które dysponują niewielkim metrażem dobrze wiedzą o tym, jak ważne jest funkcjonalne i pomysłowe wykorzystanie każdego metra. Dzięki temu możliwe jest stworzenie obiektu, który w pełni zaspakaja wszystkie potrzeby mieszkańców. Dla właścicieli tego niezwykłego budynku priorytetem było to, by żyć w domu, który będzie przestronny oraz zapewni im sporą zieloną przestrzeń na zewnątrz. Ten budynek zaprojektowali nasi specjaliści z PATH ARCHITECTURE, którzy dobrze wiedzą jak wzorowo spełnić wymagania swoich klientów. Cały obszar na którym znajduje się ten wspaniały budynek jest rozległy. Dom wybudowano zgodnie z nowoczesnymi założeniami. Drewniane elementy widoczne są zarówno na zewnątrz tego niezwykłego obiektu, jak i wewnątrz. Cała aranżacja utrzymana została w jasnych odcieniach co sprawia, że dom wygląda bardzo przytulnie. Duże okna gwarantują odpowiedni dostęp promieni słonecznych do wnętrza tego domu, dzięki czemu jest on dobrze oświetlony.

Przyjrzyjcie się uważnie wszystkim zdjęciom tego oryginalnego domu i zainspirujcie nim podczas tworzenia własnych czterech ścian. Efekt z pewnością pozytywnie Was zaskoczy.

Strefa pełna perfekcji

Laurelhurst Carriage House Nowoczesne domy od PATH Architecture Nowoczesny
PATH Architecture

Laurelhurst Carriage House

PATH Architecture

Tutaj możecie przyjrzeć się dokładnie, jak prezentuje się ten oryginalny dom z zewnątrz. Już na pierwszy rzut oka widać, że sam budynek wygląda olśniewająco, a przestrzeń wokół niego została idealnie zagospodarowana. Nasi specjaliści dokładnie uwzględnili wszystkie potrzeby mieszkańców tego zdumiewającego obiektu. Znalazło się tutaj miejsce na grill, duży stół z krzesłami, palenisko, a nawet zieloną strefę. W takiej przestrzeni, aż chce się przebywać. Warto podkreślić, że dom został wykończony z dużą dbałością o szczegóły. Dodatkowym elementem świadczącym o komforcie tego obiektu jest uwzględnienie w jego projekcie sauny, spa oraz prysznica na zewnątrz domu. Zastosowanie jasnej kolorystyki to kolejny element, który jest mocną stroną całego projektu. 

Funkcjonalna jadalnia i kuchnia

Laurelhurst Carriage House Nowoczesna jadalnia od PATH Architecture Nowoczesny
PATH Architecture

Laurelhurst Carriage House

PATH Architecture

Znajdujemy się wewnątrz stylowej jadalni oraz kuchni. To przestrzeń, która emanuje naturalną paletą kolorów i licznymi, drewnianymi elementami. Dzięki takiemu połączeniu powstała strefa pełna ciepła. Wybrane przez naszych ekspertów meble nawiązują do prostej, minimalistycznej estetyki, która tworzy w tym wnętrzu poczucie przestronności. Sufit wykonany z drewna doskonale pasuje do podłogi oraz ram okien. Warto podkreślić, że ten model jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, które gwarantuje nowoczesny wymiar całego domu.

Prysznic na zewnątrz

Laurelhurst Carriage House Nowoczesne domy od PATH Architecture Nowoczesny
PATH Architecture

Laurelhurst Carriage House

PATH Architecture

Zerknijmy jeszcze na chwilę na zewnętrzną część domu. Tutaj znajduje się funkcjonalny prysznic, który pozwala schłodzić się na świeżym powietrzu w gorące dni. To również doskonały sposób na to, by orzeźwić się i w pełni obudzić o poranku. Nie ulega wątpliwości fakt, że nasi eksperci tworząc projekt tego domu wykazali się dużą pomysłowością. 

Pomysłowy design

Laurelhurst Carriage House Nowoczesny salon od PATH Architecture Nowoczesny
PATH Architecture

Laurelhurst Carriage House

PATH Architecture

Aby zmaksymalizować przestrzeń w tym niesamowitym domu nasi architekci wybrali takie meble, które nie tylko wyglądają wspaniale, ale również  pozwalają mieszkańcom cieszyć się przestronnością. Sofę można w błyskawiczny sposób przekształcić w łóżko, tworząc piękną część wypoczynkową. Ponadto, posiada ona niezbędny pojemnik, który umożliwia przechowywanie wszelakiej pościeli i koców. Zwróćcie uwagę również na stół znajdujący się w tym salonie. Krzesła można ukryć pod jego blatem i dzięki temu cieszyć się przestronnym wnętrzem.

Ukryta łazienka

Laurelhurst Carriage House Nowoczesna łazienka od PATH Architecture Nowoczesny
PATH Architecture

Laurelhurst Carriage House

PATH Architecture

Tutaj widzimy łazienkę, która jest bardzo funkcjonalnym pomieszczeniem tego domu. Urządzona została zgodnie z nowoczesną i minimalistyczną estetyką. Niewielkie lustro znajdujące się nad umywalką twory ciekawą kompozycję całej ściany. Przyjrzyjcie się uważnie jaki ciekawy model kranu wybrali nasi architekci. Tak urządzone pomieszczenie to strzał w dziesiątkę.

Szukacie innych inspirujących przykładów aranżacji domu? Sprawdźcie tutaj:

homify 360°: dom pełen światła w Warszawie

Co myślicie o tym niezwykłym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu