Kamienny dom XXI wieku!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Kamienny dom XXI wieku!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Pixcity, Eklektyczny
Loading admin actions …

Dziś pragniemy przedstawić Wam oryginalny projekt, który jest prawdziwym diamentem pośród innych domów. Ten duży obiekt znajduje się w otoczeniu skał. Do jego aranżacji nasi specjaliści zdecydowali się wykorzystać materiały bliskie naturze i tym sposobem posiada on kamienne ściany i drewniane podłogi. Przestronne pokoje charakteryzuje wyrafinowana dekoracja, która sprawia, że cały dom jest jedyny w swoim rodzaju.

Odpowiedzialni za ten olśniewający budynek są nasi eksperci z PIXCITY. Stworzyli oni naprawdę nietuzinkowy obiekt pośród krajobrazu złożonego z nadprzyrodzonego piękna! Zobaczcie sami jak prezentuje się ten niezwykły dom.

Widok z zewnątrz

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Pixcity, Eklektyczny

Od strony tej małej ulicy miasta ciężko jest wyobrazić sobie niesamowite bogactwo i sporą przestrzeń znajdującą się wewnątrz tego domu z kamienia. Fasada wygląda bardzo skromnie, jednak nie dajcie się temu zmylić. W rzeczywistości dom jaśnieje w środku majestatycznym blaskiem, a jego część zewnętrzna jest zgodna z architekturą dominującą w regionie, w którym powstał.

Wspaniały salon

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Pixcity, Eklektyczny

Znajdujemy się właśnie w salonie. Na pierwszy rzut oka widać grę różnorodnych surowców, które tworzą oryginalną atmosferę. Rustykalne akcenty sprawiają, że całe wnętrze prezentuje się bardzo elegancko. Piękny, naturalny kamień sprawia, że cały salon jest szykowny i z klasą. Jasna kolorystyka, która dominuje w tym wnętrzu to doskonały wybór, dzięki któremu ta strefa zyskuje na przytulnym klimacie. Drewniane stropy specjalnie zostały pokryte białą farbą, dzięki czemu cała aranżacja tworzy harmonijną kompozycję.

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Pixcity, Śródziemnomorski

Łazienka również została urządzona w stylu rustykalnym. Naturalne ściany z kamienia i drewniane podłogi niewątpliwie podkreślają charakter tego miejsca. Sama prostota konstrukcji mebli idealnie pasuje do reszty pomieszczenia, wnosząc do niego odrobinę modnej nowoczesności.

Kolorowy kącik

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Pixcity, Śródziemnomorski

W miejscu gdzie był stary piec chlebowy, stworzono wyjątkowo kolorowy kącik. Nasi specjaliści zdecydowali się umieścić w tej strefie zarówno płytki o barwnym wzorze oraz zaaranżowali sufit w odcieniach tęczy. Połączenie motywu pasków znajdujących się na suficie i kwadratowych płytek podłogowych tworzy efekt graficzny i bardzo energetyzujący.

Najlepsze na koniec!

Projekty,  Basen zaprojektowane przez Pixcity, Eklektyczny

Wreszcie przed nami punkt kulminacyjny całej wycieczki. Jest nim basen, który oferuje wspaniały widok na całą przyrodę znajdującą się naokoło domu. Ta fantastyczna nieruchomość wygląda jak dom prosto z bajki. Mieszkając w takim budynku o wiele łatwiej jest zapomnieć o wszystkich małych kłopotach i troskach codziennego życia. Tutaj naprawdę można naładować się pozytywną energią.

Szukacie innych inspirujących przykładów aranżacji domu? Sprawdźcie tutaj:

homify 360°: jednoosobowy dom w Krakowie

Co myślicie o tym oryginalnym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu