BJN: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Och_Ach_Concept

6 wskazówek dla małych łazienek z pralką

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecne metraże nie pozwalają nam na zorganizowanie pralni z prawdziwego zdarzenia, dlatego musimy radzić sobie z odpowiednim zainstalowaniem pralki. Najczęściej możemy je spotkać w kuchni lub łazienkę. W pierwszym przypadku może się okazać, że pralka zakłóca cały wystrój i o ile nie mamy mebli w zabudowie, kuchnia nie wygląda już tak rodzinnie. W przypadku łazienki również musimy zadbać o odpowiedni design, aby całe pomieszczenie było doskonale zintegrowane. 

Z naszymi specjalistami zawsze chcemy ułatwić Wam życie, dlatego w dzisiejszym artykule znajdziecie garść wskazówek na zaaranżowanie łazienki z pralką.

1. Usuń akcesoria

Projekty,   zaprojektowane przez Studio Kiran Singh
Studio Kiran Singh

Apartment London

Studio Kiran Singh

Jeśli masz niewielką łazienkę, w której musisz umieścić pralkę, powinieneś zdecydować się na usunięcie zbędnych mebli oraz akcesoriów. Dzięki temu łazienka będzie wydawała się większą i bardziej przestronna.

2. Wykorzystaj miejsce pod umywalką

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Apal Estudio
Apal Estudio

Baño – Reforma integral en Donostia / San Sebastián (Gipuzkoa)

Apal Estudio

Kolejną wskazówką jest wykorzystanie przestrzeni, które często są zapominane. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie urządzenia pod blatem umywalki. Jeśli chcesz dodatkowo zakamuflować pralkę, możesz skorzystać z kolorowej zasłony.

3. Za drzwiami

Jeśli zależy Ci na jednolitym designie, zdecyduj się na umieszczenie pralki w szafce, aby pasowała do pozostałych mebli.

4. Integracja z przestrzenią

Kiedy już wybierzesz miejsce dla swojej pralki, możesz również wybrać model, który będzie pasował zarówno do mebli, jak i armatury.

5. Wszytsko wyliczone

Nie zapomnij o odpowiednim wymierzeniu całej powierzchni. Czasami centymetry mogą okazać się decydujące. Dzięki temu być może znajdzie się również miejsce dla suszarki?

6. Odpowiedni kolor

Sięgnij po neutralne kolory, które nie będą odwracały uwagi od pozostałych elementów. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się spójnym designem.

Zobacz także Tania łazienka – 6 pomysłów na aranżację

A Wy gdzie umiejscowiliście swoją pralkę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu