Projekty,   zaprojektowane przez Studio Duggan

Klasyczny apartament z londyńskim szykiem

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy Wam wspaniały projekt apartamentu, ze zjawiskowym wystrojem wnętrza, który mieści się w Londynie. Architekci ze STUDIO DUGGAN pracowali bardzo starannie nad aranżacją wnętrza, uwzględniając wszelkie uwagi klientów, dokładnie  i precyzyjnie zaplanowali dekorację, dostosowując się do charakteru domu. Nieruchomość mieści się w starej, klasycznej kamienicy – stąd właśnie oblicze wnętrza. 

Przyłączając się do zwiedzania tego domu, zanurzycie się w atmosferę pierwotnego charakteru budynku, z minionych epok. Pokochacie jego spójność i harmonię. Zobaczcie! 

Wejście

Projekty,  Korytarz, hol i schody zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

The Reddings

Studio Duggan

W holu wejściowym tego domu przeważa poczucie wspaniałej elegancji, stworzone przez klasyczne meble z nutą nowoczesnego ducha. Główną rolę odgrywa tutaj drewniana konsola, ale nie ona jedna przyciąga uwagę. Kolorowe płótno w przeciwieństwie do antycznych niebieskich waz zapewnia zabawę z kolorem, który jest subtelny, ale skuteczny.

Elegancka sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

The Reddings

Studio Duggan

Harmonia i ład to określania, które wręcz nasuwają się na myśl gdy widzimy tę uroczą sypialnię. Symetryczny pokój jest dostosowany do komfortu dwóch osób go zamieszkujących: są dwa komplety poduszek, dwie lampki, dwa nocne stoliczki, a nawet okna i ozdobne detale występują w parze. Cudo! 

Urocze akcenty

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

The Reddings

Studio Duggan

Bogate i ciężkie tkaniny są użyte dla podkreślenia luksusowego charakteru wnętrza. Podobną rolę pełnią także srebrne podstawy lamp, eleganckie siedzisko, miękki dywan z krótkim włosiem i klasycznym wzorem oraz stonowana pelta barw, której użyto do sypialni.  

Minimalistyczna łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

The Reddings

Studio Duggan

Kolejne pomieszczenie, które roztacza spokojną aurę, tętniącą wręcz minimalizmem. Czarno beżowe kolory są odpowiedzialne za dynamikę wnętrza, reszta pozostaje bardzo stonowana: proste meble, oświetlenie i nieskomplikowane, białe przesuwne drzwi podkreślają charakter tej łazienki. 

Klasyczny salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

The Reddings

Studio Duggan

I wreszcie pora na salon. W nim znów możemy zobaczyć przepiękny klasyczny design, możemy też zobaczyć warstwy subtelnie kontrastujących kolorów, tworzących wizualny rytm tego miejsca. Wielkie okno wpuszcza dużą ilość dziennego światła dlatego pokój jest jasny i przyjemny. Spójrzcie także na te pikowane pufy, wyglądają bardzo ciekawie i doskonale wpasowują się w konwencję. 

Kącik czytelniczy

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

The Reddings

Studio Duggan

Ostatnie zdjęcie prezentuje kącik czytelniczy, który jest urządzony w stylu klasycznym ale lekko zaadaptowanym przez styl nowoczesny. Zmodernizowany fotel nie traci charakteru, a w połączeniu z tradycyjnymi elementami, takimi jak drewniane regały na książki wygląda zjawiskowo! 

Jeśli podobał Wam się ten apartament, koniecznie obejrzyjcie także ten Katalog Inspiracji: Niesamowity dom o absolutnie nieskazitelnym stylu

Jak Wam się podoba symetryczna sypialnia? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu