Projekty,   zaprojektowane przez MINBAI

10 pomysłów dla małej sypialni

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czasami w  sypialni nie ma niezbędnej przestrzeni, jest za to deficyt metrów kwadratowych i trudno czuć się tam komfortowo i wypoczywać. Gdy brakuje miejsca, potrzeba racjonalnych działań, należy stworzyć dobry plan, zobaczyć zdjęcia inspiracji podobnych miejsc, dobrać odpowiednie materiały i dodatki, które pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę i uczynić sypialnię strefą relaksu.

W homify, mamy dla Was doskonałe inspiracje na małe sypialnie z pomysłem. Dzięki nim rozplanowanie i stworzenie idealnego miejsca wypoczynku będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Bo sypialnia to bardzo intymne, spokojne miejsce, które musi się znaleźć w każdym domu!

1. Lustro

Gdy przestrzeń jest ciasna, nic nie przebije wizualnego podwojenia metrów. Dla tego idealnym rozwiązaniem jest duże lustro, które może znajdować się na przykład w drzwiach szafy lub na całej ścianie bocznej.

Więcej przestrzeni

Lustra we wnętrzach optycznie powiększą każde pomieszczenie a także dają ciekawy efekt przestrzenny. Poprzez odbijanie obrazu sprawiają, że wnętrza wydają się nawet dwa razy większe. Odbijają także światło więc pomieszczenie staje się jasne i świeże. Koniecznie zajrzyjcie do tego katalogu inspiracji: Lustereczko, lustereczko… – piękne i wyjątkowe lustra

2. Pakowne meble

Sypialnia to nie tylko łóżko. Potrzebujemy również miejsca dla szafy, komody, szafki RTV jeżeli chcemy urządzić pokój naszych dzieci. Wybierz zatem meble, które spełnią wszystkie funkcje.

Kolory

Dobrym rozwiązaniem jest wybraniem tego samego koloru na wszystkich powierzchniach. Wtedy pomieszczenie będzie wydawało się bardziej spójne i nieco bardziej przestronne.

3. Oświetlenie

Dobrze dobrane oświetlenie sprawi, że przyciągniesz uwagę to kulminacyjnego elementu wyposażenia. W ten sposób możesz stworzyć bardziej przestronne wnętrze.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych projektantów.

Naturalne światło

Jeśli masz możliwość, wykorzystaj uroki naturalnego światła. Dzięki niemu sypialnia stanie się cieplejsza i większa.

4. Multi funkcjonalne meble

Sięgnij po meble, które mogą być jednocześnie łóżkiem, biurkiem i komodą. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce.

Piękna funkcjonalność

Spójrz na tę piękną sypialnię. Dzięki funkcjonalnym meblom otrzymujemy przestrzenne, wspaniałe wnętrze.

5. Wykorzystaj każdy kąt

Jeśli mamy małą sypialnię, nie powinniśmy marnować ani jednego centymetra kwadratowego. Jeśli masz miejsce pod łóżkiem, możesz schować tam walizki z ubraniami z poprzedniego sezonu.

6. Małe meble

Nie zawsze potrzebujemy dużego łóżka. Jeśli mieszkasz sam, możesz wybrać pojedyncze łózko, które zaoszczędzi przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również rozkładana kanapa.

7. Biel

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MINBAI
MINBAI

Cama rebatible + biblioteca + escritorio

MINBAI

Jasne kolory będą Twoim sojusznikiem. Doskonale odbijają światło, przez co możesz cieszyć się optycznie większym wnętrzem.

8. Łóżko w szafie

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez muebles dalmi decoracion s l

Ten pokój jest mały, ale uroczy. Ma wszystko, czego potrzeba i wszystko jest w idealnym miejscu. Królewskie łóżko jest wygodne do spania, ale zajmuje zbyt wiele miejsca, więc w ciągu dnia, składa się i jest zintegrowany z biblioteką. Pozostawia puste miejsce w pokoju, który dzięki temu staje się biurem. Cudownie wygląda ta jasna sypialnia pełna światła i słońca.

9. Wszytsko, czego potrzebujesz

Jeśli masz naprawdę mała sypialnię, sięgnij po to, co naprawdę jest niezbędna. Łóżko i szafki nocne pozwolą stworzyć własne królestwo.

10. Meble modułowe

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MINBAI
MINBAI

Cama rebatible + biblioteca

MINBAI

Meble modułowe to odpowiedź na potrzeby małych mieszkań. W zabudowie znajduje się łóżko, które jest rozkładane na noc. Aby było to możliwe, dwa fotele, które tworzą kanapę, rozsuwają się na boki. Ten przykład pokazuje, że wszystko jest możliwe, nawet komfortowy salon i sypialnia w jednym!

Pomogliśmy Wam w urządzeniu małej sypialni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu