Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Ten modernistyczny dom podbije każde serce

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Tono Vila Architecture & Design
Loading admin actions …

Architekci z TONO VILA ARCHITECTURE & DESIGN mający biuro na Majorce stworzyli prosty, przytulny i piękny dom, którego bryła zachwyca wszystkich przejezdnych. Nieruchomość powstała w Moscari, miasteczku położonym u stóp Tramontany, pasma górskiego na północnej części wyspy. Ten nowoczesny dom powstał wśród bujnej zieleni, co tym bardziej podkreśla jego wyjątkowość. 

Przyjrzyjmy się z bliska tej perełce architektury. Kto wie, może ktoś z Was znajdzie tu pomysł lub dwa do skopiowania!

​Oblicze przyjaznej prostoty

Przednia elewacja zdecydowanie ukazuje prostotę rodzinnego domostwa. Ozdoby ścian stworzone za pomocą roślin urozmaicają wizerunek jasnoróżowych ścian. Z tej perspektywy możemy też docenić błogie krajobrazy.

​Boczna fasada

Kolejny bardzo atrakcyjny aspekt domu. Tylko spójrzcie na kąty dachu!

​Inna strona – inny kształt

Z drugiej strony elewacja wygląda zupełnie inaczej. Drewniane elementy wykończenia pięknie uzupełniają róż ścian.

Poza tym, co myślicie o filiżance herbaty siedząc na tym ganku? W takim otoczeniu można wypoczywać!

​Nocą

Dom oświetlony wewnątrz sprawia wrażenie ozdobnego lampionu! Zadbano jednak o dobre oświetlenie ganku, dzięki czemu można bez przeszkód z niego korzystać niezależnie od pory dnia lub nocy. Dość o elewacji – wejdźmy do środka.

​Estetyczny salon

Ciepła atmosfera salonu powstała dzięki wielu składnikom. Ogromne drzwi balkonowe w drewnianych ramach, białe ściany, czarne i szare tapicerki kanap, prosty kominek – to tylko kilka z elementów, które przyczyniły się do ostatecznego wystroju wnętrza. Architekci osiągnęli niesamowicie przytulną atmosferę.

​Podkręcony design

Korytarz prowadzi z salonu do sypialni, z której jest wyjście na zewnątrz. Zwróćmy uwagę na wzór płytek podłogowych pokazujący drogę. Interesującą koncepcją jest otwarta łazienka z obszarem prysznicowym, tuż na wprost łóżka.

​Tętniące życiem, ale relaksujące

Oprócz jasnych i radosnych akcentów strefy sypialnianej możemy zobaczyć w jaki w jaki sposób otwarta łazienka łączy się z sypialnią z odwrotnej perspektywy do tej, którą mieliśmy możliwość zobaczenia wcześniej. Designerskie umywalki i kosze na pranie w salono-łazience. Co o Tym myślicie?

​Otwartość na nowoczesność

Przestronny charakter kuchni połączonej z jadalnią sprawia, że całość jest nadzwyczaj nowoczesna. Biały stół, stylowe krzesła i godna uwagi duża lampa wisząca to podstawowe wyposażenie tej jadalni.

W białej kuchni zamontowano modne oświetlenie i piękny bar śniadaniowy.

W całym domu nie brakuje światła i wentylacji, tak bardzo potrzebnej na Majorce. W tym przypadku mamy do czynienia z dość nietypowym domem, w każdym razie jak na wyspiarskie klimaty. Dla szukających jeszcze bardziej zadziwiających rozwiązań mamy: Spełniony sen Arielki: Dom Muszla do wynajęcia na wakacje życia

Co myślicie o połączeniu sypialni z łazienką?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu