Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez OM DESIGN

Najbardziej relaksujące sypialnie zawsze mają te 8 elementów dekoracyjnych

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Sypialnia jest najbardziej osobistym miejscem w domu. Spędzamy w niej prawie jedną trzecią życia więc warto, żeby odpowiadała oczekiwaniom mieszkańców. Niezależnie od preferowanego wzornictwa, wszyscy zgodzimy się ze stwierdzeniem, że musi ona być zarówno komfortowa jak i przyjazna oraz przytulna. 

Poświęćcie chwilę aby dowiedzieć się jakie są obowiązkowe elementy dekoracyjne, które sprawiają, że sypialnia to istna oaza relaksu. Mamy 8 typów przygotowanych we współpracy z naszymi architektami wnętrz. Poznajcie je:  

1. Spokojna paleta kolorów

Możecie kochać intensywne i żywe kolory, ale Wasza sypialnia musi być bardziej neutralna, ponieważ w nocy potrzebujecie snu i wypoczynku, a nie pobudzenia. Pomyślcie o pastelowych odcieniach – w tym pomieszczeniu sprawdzą się idealnie, oraz zapewnią harmonijną aurę. 

2. Super wygodne łóżko

Jest to zdecydowanie najważniejszy mebel, który nadaje charakter i styl sypialni. Kiedy będziecie wybierać go dla siebie zwróćcie uwagę nie tylko na to aby świetnie wyglądał i efektownie się prezentował. Najważniejszym czynnikiem powinna być wygoda użytkowania ponieważ każdy potrzebuje zdrowego, spokojnego snu. Największą rolę będzie tutaj odgrywał materac. 

3. Świeży zapach

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Clean Design
Clean Design

Master Bedroom

Clean Design

Jeśli Wasza sypialnia pachnie stęchlizną, nigdy nie będziecie naprawdę lubić spędzać w niej czasu. Często wietrzcie pomieszczenie, zwłaszcza wieczorem, przed snem. Zadbajcie także o przyjemne, naturalne aromaty pochodzące ze świeczek, suszonych kwiatów czy kadzideł. 

4. Nastrojowe światło

W sypialni oprócz górnego oświetlenia, ważne jest światło przy łóżku. Nocna lampka powinna zapewnić łagodne, rozproszone światło. Nie dobrym rozwiązaniem będzie lampa z odsłoniętą żarówką. Daje ona zbyt intensywne światło, które nie jest wskazane przed snem. Oświetlenie jest kluczem do stworzenia nastrojowej atmosfery dlatego postawcie na dodatkowe, rozproszone światło. 

5. Dużo miejsca do przechowywania

Odprężający pokój to taki, który jest uporządkowany i czysty, w którym nie plątają się pod nogami ubrania, a bibeloty nie zagracają półek. Z tych właśnie powodów postawcie na pojemną szafę lub inny mebel do podręcznego przechowywania. Dobrze jest pomyśleć nad dużą, pojemną i przestronną szafą, która pomieści Wasze ubrania, a także pościel i bieliznę.

6. Luksusowa pościel i poduszki

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Joe Ginsberg
Joe Ginsberg

Bedroom – The Pearl

Joe Ginsberg

Jeśli poświęciliście czas, aby zainwestować w naprawdę dobry materac i solidne łóżko, nie potknijcie się na ostatniej przeszkodzie zwanej płaskie poduszki i szorstka pościel! Zawsze starajcie się kupić najlepsze poduszki, na które możecie sobie pozwolić. To samo dotyczy pościeli – niech będzie ona zrobiona z przyjemnej, najlepiej naturalnej tkaniny. To wszystko wpływa na świetny sen!

7. Żywa roślinność

Niewielki żywy akcent zawsze sprawia, że sypialnia wygląda i jest bardziej odświeżona i spokojna. Roślinność w sypialni to nie tylko estetyka ale także czystsze powietrze, lepsze nawilżenie, dotlenienie i relaks! 

8. Piękna sztuka

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez OM DESIGN
OM DESIGN

Спальня

OM DESIGN

Kultura sama w sobie jest uzupełnieniem, dlatego naszą ostatnią wskazówką jest włączenie sztuki w aranżację sypialni. Mogą to być osobiste, rodzinne fotografie, lub ciekawa grafika czy obraz młodego artysty. Wątek sztuki pojawiający się we wnętrzu może dużo powiedzieć o indywidualnej osobowości mieszkańców. 

Lubicie swoje sypialnie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu