Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Douglas Design Studio

Sprawdzone sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy podczas remontu łazienki

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Renowacja czy remont łazienki może szybko stać się naprawdę kosztownym przedsięwzięciem. Nic dziwnego – prace budowlane w tym pomieszczeniu są nie tylko bardzo drogie, ale i kłopotliwe oraz utrudniające codzienne czynności związane z podstawową higieną. Nie jest to jednak powód aby rezygnować z remontu, wprost przeciwnie, każdy architekt wnętrz powie Wam, że ładnie wykończona łazienka podnosi wartość mieszkania. Poza tym zasługujecie na najlepsze! 

Przestrzeń na najwyższym poziomie to świetny pomysł, a na dodatek znamy dobre sposoby aby stworzyć ją za naprawdę małe pieniądze. Chodźcie z nami i zapoznajcie się z niezawodnymi metodami na niskobudżetowy remont! 

1. Postaw na prostotę

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Douglas Design Studio
Douglas Design Studio

Modern Retreat Bathroom

Douglas Design Studio

Świetny sposób, aby upewnić się, że remont nie wymyka się spod kontroli, a także aby mieć prosty schemat działania to nic innego jak minimalizm! Wybierzcie jeden kolor i trzymajcie się założonej palety materiałów, a unikniecie pokusie kupienia czegoś efektownego za duże pieniądze, i tym samym unikniecie także przykrych niespodzianek bądź wpadek. 

2. Zrób to sam

Możecie wydać wiele tysięcy złotych na zespół projektantów, którzy przygotują Waszą potencjalną nową łazienkę, a efekt z pewnością zachwyci. Ale jeśli budżet jest mocno ograniczony postawcie na własne umiejętności: jest wiele darmowych witryn do projektowania, które można użyć lub, idąc trochę starszą szkołą, po prostu narysować wizualizację. Pamiętajcie aby dokładnie zmierzyć wszystko!

3. Poszukaj ciekawych przedmiotów

Jest to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli chcecie uzyskać styl vintage w łazience. Sklepy z meblami z drugiej ręki, sprzedaż garażowa i pchle targi to wspaniałe skupisko zabytkowych elementów, które wymagają tylko dobrego pomysłu i odrobiny inwencji!

4. Dodaj światła zamiast okien

Jeśli łazienka jest trochę ciemna, możecie rozważyć dodanie okna, ale liczcie się z tym, że jest to ogromny koszt! Zamiast tego, spróbujcie wstawić dodatkowe oświetlenie, które rozświetli przestrzeń natychmiast, a koszt będzie jedynie ułamkiem ceny wstawienia okna. Pamiętajcie, że chłodne światło imituje światło dzienne. 

5. Niekiedy wystarczy jedynie przemalowanie ścian

Aby uzyskać szybką, ale skuteczną renowację, postawcie po prostu na świeżą warstwę farby lub nowy kolor. Zawsze bardzo jasny i żywy kolor pomoże odświeżyć pomieszczenie, i to za naprawdę niewielkie pieniądze. 

6. Zadbaj o atmosferę

APARTAMENT W SOPOCIE: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Sikora Wnetrza
Sikora Wnetrza

APARTAMENT W SOPOCIE

Sikora Wnetrza

Pamiętajcie, że w łazience niezwykle ważna jest atmosfera. Potraktujcie ją jak miejsce wypoczynku, relaksu. Ozdóbcie ją i nadajcie jej indywidualny charakter, a dzięki temu każdy pobyt w niej zyska nową jakość. Wystarczy podstawowa, niedroga łazienka, a z pomocą dodatków można stworzyć z niej prawdziwy raj. 

7. Nie ruszaj kanalizacji

Jednym z największych kosztów remontu łazienek jest przeniesienie istniejącego systemu kanalizacji. Kosztowne są zarówno materiały, jak i praca hydraulika. Jeśli możecie pogodzić się z układem funkcjonalnym, po prostu zaktualizujcie poszczególne elementy, ale nie próbujcie ich przenosić!

Waszym zdaniem da się tanio odświeżyć łazienkę? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu