Projekty,  Garaż zaprojektowane przez epb arquitectura

9 świetnych sposobów na garaż

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Garaż to miejsc gdzie można bezpiecznie przechowywać pojazd, a jak wiadomo, samochód dla wielu jest wręcz nieodłącznym elementem życia, niemalże członkiem rodziny. To oczywiste – w dzisiejszych czasach zależy nam na komforcie podróżowania, a także na czasie, który dzięki niemu oszczędzamy. Dlatego garaż staje się praktycznie koniecznością w domu. Wcale nie musi stanowić nudnego, szarego sześcianu dołączonego do bryły budynku, nie musi także być niechlujny i zdezorganizowany. Nasze 9 propozycji przedstawi ciekawe alternatywy, zobaczcie! 

Zakamuflowany

Projekty,  Okna zaprojektowane przez BAMBU CARBONO ZERO
BAMBU CARBONO ZERO

Bambu Carbono Zero e Arq. Isay Weinfeld

BAMBU CARBONO ZERO

Brama garażowa została doskonale ukryta w elewacji. Dzięki kamuflażowej teksturze, po zamknięciu jest niemalże niewidoczna. To z pewnością ciekawy wybór, który pozostawia przechodniów zdumionych i zaskoczonych.

Prosty i klasyczny

Drzwi garażowe, które nie są mocnym punktem, wpływającym na resztę architektury, mogą być idealnym wyborem dla minimalistycznego domu. 

Prześwitująca brama

Ta nowoczesna, metalowa propozycja od architektówEPB ARQUITECTURA cieszy oko intrygującym, modernistycznym wzorem. Proste linie pozwalają zachować prywatność, ale jednocześnie zajrzeć z wnętrza posesji na ulicę. Jest lekko i jednocześnie stabilnie. 

Podwójny

Projekty,  Garaż podwójny zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

ДОМ GOOD WOOD клееный брус

GOOD WOOD

Jeżeli jesteście posiadaczami nie jednego, a dwóch samochodów – koniecznie musicie dobrze rozplanować wielkość swojego garażu. Harmonijnie i symetrycznie będą wyglądać także dwie bramy koło siebie – np. drewniane, pasujące do domku z bali. 

Dopasowany do architektury

Dom z kontenerów ma szczególne wymagania. Ten garaż pasuje do niego idealnie. 

Solidny

Najlepiej gdy brama wjazdowa jest spójna z resztą nieruchomości i z ogrodzeniem. Jeśli Wasi sąsiedzi lubią siedzieć w oknach, postawcie na solidną barierę. 

Wiata z pergoli

Prawdopodobnie jest to najprostszy, a zarazem bardzo dekoracyjny pomysł z dzisiejszego Katalogu Inspiracji, a co za tym idzie najprostszy pomysł do wdrożenia. Pergola stanowi rodzaj wiaty chroniącej przed słońcem i deszczem, a także stanowi ciekawy, modernistyczny element architektoniczny.

Doskonale oświetlony

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Gottsmann Architects
Gottsmann Architects

​Contemporary Farm house

Gottsmann Architects

W takiej aranżacji garaż stanowi ozdobny i dekoracyjny element elewacji. Oświetlenie to podstawa! 

Ciemny i tajemniczy

Chcecie posiadać garaż, który przez lata będzie zachwycał swoim eleganckim wyglądem? W takim razie postawcie na ponadczasową prostotę, dobry design i stonowany kolor. 

Dalej Wam mało? Zajrzyjcie tutaj: To się nazywa garaż! – 13 inspirujących pomysłów

Co myślicie o "niewidocznej" bramie wjazdowej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu