Projekty,   zaprojektowane przez Muebles Flores Torreblanca

10 inspiracji dla płytek łazienkowych

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wybór płytek do łazienki może być nie lada wyzwaniem, ponieważ często mamy w tym przypadku do czynienia z najmniejszym pomieszczeniem w domu. Warto zatem sięgnąć po rozwiązania, które pozwolą na wizualne powiększenie przestrzeni. Nie powinniśmy również zapominać o odpowiednim oświetleniu oraz dodatkach, które pomogą nam wprowadzić świeżą i przyjemną atmosferę.

Jeśli szukasz inspiracji i chcesz odmienić swoją łazienkę, przygotowaliśmy dzisiaj kilka propozycji naszych projektantów, które pomogą Ci znaleźć projekt idealny dla siebie. Zapraszamy!

Wzory

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Gama Ceramica y Baño
Gama Ceramica y Baño

PATCHWORK TONOS AZULES

Gama Ceramica y Baño

Kafelki w folklorystyczne wzory powróciły do aranżacyjnych łask i są jednym z najsilniejszych trendów jeżeli chodzi o wykończenie łazienki. Są dekoracją samą w sobie, dlatego najlepiej prezentować się będą w towarzystwie bieli lub innej neutralnej barwy.

Na niebiesko

Pastelowe kolory są świetnym rozwiązaniem dla małych łazienek. Połączenie z bielą sprawi, że pomieszczenie stanie się większe i przytulniejsze. Dobre zestawienie kolorów pozwoli na piękną dekorację, bez konieczności wprowadzania dodatkowych detali.

Jednorodność tonów

Czasem możemy odejść od poszukiwania kontrastów. Drobne płytki w podobnych kolorach mogą być świetną alternatywą dla wprowadzenia głębi w niewielkim pomieszczeniu.

Niech żyje mozaika!

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Raycross Interiors
Raycross Interiors

Mr & Mrs G, Woking

Raycross Interiors

Mozaika jest znana już od wielu lat. W pewnym momencie była nieco zapomniana i widoczna głównie w basenach oraz publicznych toaletach. Obecnie możemy liczyć na piękne połączenia kolorów, które pozwolą nam na stworzenie wyjątkowego wnętrza.

Różne kolory

Jedną z największych zalet płytek jest możliwość łączenia wzorów i kolorów. Spójrz tylko na tę łazienkę? Różne rozmiary i wzory pozwalają na stworzenie wyjątkowego wnętrza, które wydaje się większe.

Kwiaty na ścianie

Jednokolorowe, szerokie płytki również mogą pozwolić nam na stworzenie przestrzennej łazienki. Możemy również dodać motyw dekoracyjny, który pięknie rozświetli wnętrze.

Pastele

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Bronx

Płytki są niezwykle odporne na wilgoć, dlatego są idealnym rozwiązaniem do łazienki. Świetnym sposobem jest łączenie jasnych tonów z pastelowymi odcieniami, aby móc optycznie powiększyć przestrzeń.

Moc designu

Dobrym rozwiązaniem jest również wykorzystanie płytek do stworzenia miejsca, które stanie się centralnym miejscem łazienki. Oryginalny wzór przyciągnie wzrok w jeden punkt, dzięki czemu całe pomieszczenie stanie się bardziej przestronne.

Łazienka dla dzieci

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez PRIBURGOS SLU
PRIBURGOS SLU

Baño infantil de alegres colores

PRIBURGOS SLU

Mnogość kolorów pozwala nam na stworzenie pomieszczenia o różnym charakterze. Jeśli macie kilka prywatnych łazienek, kolorowe płytki mogą zachęcić małe dzieci do kąpieli.

Eleganckie połączenie

Kto powiedział, że płytki nie mogą być łączone z innymi materiałami? Spójrz tylko na to zestawienie czerni z cegłą. Taka łazienka będzie doskonałym rozwiązaniem dla eleganckich wnętrz w loftach i domach w stylu rustykalnym.

Zobacz również 8 małych łazienek, którymi warto się zainspirować!

Którą przestrzeń przeniósłbyś do swojego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu