Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Redesign Interiors

Tania łazienka – 6 pomysłów na aranżację

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Łazienka powinna być pomieszczeniem, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu; gdzie szybko i sprawnie przygotować można sie do wyjścia z domu; które jest wygodne w użytkowaniu, ale jednocześnie stylowe. Małe łazienki często nie spełniają tych wszystkich wymagań, jako że brakuje w nich przestrzeni. Jak sprawić, aby łazienka spełniała wszystkie nasze oczekiwania, a jej urządzanie nie pochłonęło lwiej części naszego budzetu? Dowiecie sie tego w tym Katalogu Inspiracji!

1. Magia luster

Lustro to nie tylko praktyczny element każdej łazienki, ale też magiczny przedmiot, który potrafi rozjaśnić jej wnętrze i je optycznie powiększyć.

2. Świeżośc kwiatów

Świeże kwiaty to doskonała ozdoba każdego wnętrza – także łazienki!

3. Świeże powietrze

Łazienka z dostępem do okien to idealna sytuacja. Odpowiednia wentylacja i dopływ świeżego powietrza są w tym pomieszczeniu kluczowe!

4. Przechowywanie

Odpowiednie miejsce na przechowywanie pozwala utrzymać w łazience ład i porządek.

5. Oświetlenie

łazience, jak w żadnym innym pomieszczeniu, liczy się odpowiednio dobrane oświetlenie. Imponująca lampa to także świetny sposób na udekorowanie wnętrza.

6. Minimalizm

Mała łazienka w stylu minimalistycznym to optymalne rozwiązanie. Będzie wydawać się większa i jaśniejsza, a ograniczona ilość mebli i dodatków zmiejszy też koszty jej urządzenia.

Jakie są Wasze sposoby na tanią aranżację łazienki?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu