Projekty,  Salon zaprojektowane przez Artenova Interiores

10 salonów z beżem w roli głównej

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

O ile w sypialni możemy dać upust naszej wyobraźni i w pełni wyrazić swój charakter, salon powinien być urządzony w ciepłych tonach, aby każdy gość mógł czuć się tutaj komfortowo. Stworzenie harmonijnej przestrzeni jest kluczem do sukcesu, bowiem jest to miejsce, gdzie w pierwszej chwili chcemy się zrelaksować po powrocie do domu.

Ciężko jest zdecydować się na jedno rozwiązanie, jeśli rynek oferuje nam tak wiele do wyboru. Warto przemyśleć bezpieczne, neutralne kolory, które pozwolą na stworzenie przytulnego salonu. Beż jest doskonałym kandydatem na królowanie w salonie. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów od naszych projektantów, które zachęca Was do wyboru jasnych tonów.

Duże pomieszczenie

Duże pomieszczenia potrzebują szczególnej uwagi, aby nie stać się pustym i zimnym miejscem. Beżowe odcienie będą doskonałym wyborem dla dużych salonów z jadalnią, szczególnie, jeśli uzupełnimy je o elementy szklane lub wykonane z naturalnego drewna.

Beż nie wychodzi z mody

Inną, doskonałą zaletą beżu jest jego ponadczasowość. Jakość, której nie możemy lekceważyć, ponieważ zapewnia pomieszczenia świeży wizerunek. Spójrz tylko na powyższe zdjęcie, gama beżowych odcieni pozwoli na stworzenie przytulnego wnętrza.

Światło, nasz sprzymierzeniec

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Студия интерьерного дизайна happy.design
Студия интерьерного дизайна happy.design

Дизайн гостиной в современном стиле в ЖК Новый город

Студия интерьерного дизайна happy.design

Jeśli nie jesteśmy w stanie zalać pokoju naturalnym światłem, musimy pomyśleć nad alternatywami. Kombinacja bieli i beżu pozwoli na rozświetlenie pomieszczenia. Warto sięgnąć również po jasne lampy, które spotęgują efekt powiększenia przestrzeni.

Ciemny beż

Jeśli jednak mamy to szczęście, że naturalne światło towarzyszy nam na każdym kroku, możemy zdecydować się na ciemniejsze odcienie. Te kolory idealnie będą łączyły się z naturalnym drewnem, dzięki czemu stworzymy prawdziwie przytulne wnętrze.

Home, sweet home

Wykorzystanie beżowych dekoracji jest świetnym sposobem na złamanie jasnego salonu. Możemy sięgać po różnorakie odcienie, dzięki czemu stwirzymy prawdziwy obraz, wypełniony ciepłymi elementami.

W stylu klasycznym

Piękny przykład przełamania klasycznej bieli. Odcienie beżu i ochry doskonale komponują się że śnieżnobiałymi ścianami, które tworzą ciepłe i przytulne wnętrze.

Neutralne tony

Apartament na Klecinie : styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Jeżewska & Zakrawacz
Jeżewska & Zakrawacz

Apartament na Klecinie

Jeżewska & Zakrawacz

Kluczem do stworzenia salonu idealnego jest umiejętne granie kontrastami. W tym przypadku możemy zauważyć, jak elementy architektoniczne pięknie współgrają z jasnym otoczeniem. Do stworzenia pięknego wnętrza nie musisz używać jedynie dodatków, możesz skupić się na pięknie już od samego planowania domu.

Siła światła

Duże okna są świetnym uzupełnieniem dla beżowych pomieszczeń. Dzięki temu salon będzie wydawał się większy. Wykorzystaj również obecność roślin, aby stworzyć dom z prawdziwego zdarzenia.

Nuta elegancji

Beż czuję się świetnie w każdym otoczeniu, dlatego możesz śmiało skorzystać z jasnych, czarnych bądź kolorowych dodatków. Wszytsko zależy od Twojej wyobraźni oraz oczekiwać wobec wnętrza.

Jeśli nadal nie możesz się zdecydować, zajrzyj do katalogu 12 pomysłów na kolor ścian w salonie

Który salon najbardziej przypadł Ci do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu