Projekty,  Salon zaprojektowane przez Finkernagel Ross GmbH

Niesamowity dom o absolutnie nieskazitelnym stylu

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kojarzycie te chwile, kiedy znajdując się w pewnym pomieszczeniu (niezależnie czy to korytarz, salon czy sypialnia) myślicie sobie: Chcę mieć to samo u siebie? Taka właśnie myśl naszła nas podczas oglądania zdjęć zachwycającej nieruchomości ukazanej nam dzięki uprzejmości specjalistów z Hamburga: Finkernagel Ross Gmbh. 

Zobaczmy jak wiele inspiracji płynie z tych wnętrz!

​Czyste, eleganckie i urocze

Chwalmy styl skandynawski, ponieważ jest idealną odpowiedzią na poszukiwania czystego wnętrza, w których wciąż można cieszyć się dużą ilością tkanin i kolorowymi wzorami.

Zwróćmy uwagę na różnorodność elementów wykończeniowych, takich jak pluszowy dywan, żyrandole, urocze deski podłogowe i bardzo subtelne dekoracje ścienne.

​Strefa jadalniana

Strefa jadalniana jest częścią otwartego planu, na którym znajduje się również salon. Wystarczy spojrzeć na subtelny ( a zarazem uderzający) drewniany stół z doskonale dopasowanymi do niego krzesłami. Miodowy kolor mebli doskonale pasuje do drewnianej podłogi.

Mając takie tło, wystarczyło dodać kilka kontrastujących kolorów i tak oto powstała atrakcyjna przestrzeń. Proste jak barszcz!

​Więcej wzorów

Nie myślcie, że to już wszystko w kwestii wzorów pojawiających się w tym domu. W łazience, nasi projektanci zadbali o ścianę akcentową pokrytą przepiękną tapetą. Doskonałe rozwiązanie, kiedy w małej przestrzeni trzeba ukazać dużo stylu.

Przyjrzyjmy się kilku innym wyborom dokonanym przy aranżacji tego wnętrza.

Po obejrzeniu tych zdjęć zakochaliście się w stylu skandynawskim? Jeżeli tak, to koniecznie zobaczcie: Czy styl skandynawski wciąż jest cool?

Co skopiujecie z tych zdjęć do aranżacji własnego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu