Projekty, Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Hart Design and Construction

12 nowo zaadaptowanych, zachwycających poddaszy z Wielkiej Brytanii

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Adaptacja poddasza może być doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu zdobędziemy więcej miejsca, będącego zazwyczaj towarem mocno deficytowym w naszych domach. Całkowicie popieramy ten proces myślenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak niewiarygodne mogą wyglądać takie pomieszczenia. 

Nasi architekci to absolutni geniusze, jeśli chodzi o tworzenie pięknych, użytecznych pokoi na poddaszu. Dziś udowodnimy Wam to po raz kolejny, pokazując ich projekty. Pod lupę wzięliśmy specjalistów z Wielkiej Brytanii i ich zaskakujące 12 projektów. Niech te zdjęcia otworzą Wam oczy na nowe możliwości wynikające z adaptacji poddasza i staną się inspiracją do zmian!  

1. Samodzielne mieszkanie

Projekty,  zaprojektowane przez A54Insitu
A54Insitu

Reforma de vivienda de Conde Aranda Zaragoza

A54Insitu

Niekiedy powierzchnia jest tak duża, że na poddaszu da się odseparować samodzielne mieszkanie, w pełni wyposażone i komfortowe. To genialne rozwiązanie dla dorosłego dziecka, które nie chce wyfrunąć z gniazda. Zobaczcie jak luksusowo może wyglądać takie wnętrze! 

2. Jasna sypialnia

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez nuspace
nuspace

​mansard loft conversion wandsworth

nuspace

 Czy to nie byłaby idealna sypialnia dla rodziców, którzy chcieliby trochę uciec od dzieci, i zaszyć się na własnym piętrze, na szczycie domu? Lustrzana szafa naprawdę otwiera pokój, a świetliki wpuszczają dużo światła w dzień i blasku gwiazd nocą. 

3. Kuchnia w chmurach

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez nuspace
nuspace

​rear mansard and roof terrace fulham

nuspace

Choć ten pomysł brzmi dość niezwykle, jak widać jest całkowicie realny. Jesteśmy właśnie w kuchni, która powstała z przekształcenia bezużytecznego poddasza.  Zobaczcie jeszcze taras! Świetne miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. 

4. W rozmiarze XXL

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez nuspace
nuspace

l-shaped loft conversion wimbledon

nuspace

Wspaniała, ogromna sypialnia jest absolutnym triumfem architektów. Wykorzystanie wielu świetlików to strzał w dziesiątkę, dzięki nim wnętrze jest niesamowicie jasne. 

5. Niezwykle klimatyczne wnętrze

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez DDWH Architects
DDWH Architects

Hampstead Penthouse

DDWH Architects

Z każdym kolejnym zdjęciem jesteśmy w coraz większym szoku. Sypialnia na poddaszu jest bardzo jasne i nowoczesna, ma w sobie artystyczną duszę i miejski szyk, który doskonale podkreślają nowoczesne okna. 

6. Połączenie pracy z hobby

Projekty, Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez niche pr
niche pr

office and library over double garage

niche pr

Doskonałe połączenie funkcjonalnej przestrzeni biurowej i relaksującego mini salonu. W ten sposób powstał przystanek spokoju, z dala od ruchliwego domu rodzinnego.

7. Przytulna sypialnia glamour

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez The Market Design & Build
The Market Design & Build

I'd never want to leave this bed!

The Market Design & Build

Małe jest piękne. Sypialnia może być skromna, pod względem wielkościowym, ale jest idealna jako apartament dla gości! Luksusowy wystrój w stylu glamour naprawdę pomaga stworzyć coś uderzająco ładnego. 

8. Strefa zabawy

Czasem potrzebny jest po prostu dodatkowy pokój, o bliżej nie określonych funkcjach. Bawialnia dla dzieci, czytelnia, pokój do pracy, sala gimnastyczna – w dowolnej chwili zmieni się w to, co właśnie potrzebujecie i spełni Wasze oczekiwania. 

9. Prosty projekt

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez Gr8 Interiors
Gr8 Interiors

Home Renovation, Kempe Road

Gr8 Interiors

Jesteśmy zakochani w prostej i zachowawczej aranżacji tego poddasza! Naturalnie, wyciszające i lekkie materiały, neutralne kolory i ciekawy design. Każda nastolatka marzy o taki miejscu na własność! 

10. W eklektycznym stylu

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez Brown + Brown Architects
Brown + Brown Architects

South Crown Street Bedroom

Brown + Brown Architects

Nie wszystkie projekty przez nas prezentowane są całkowicie nowoczesne. Urocza sypialnia stworzona przez Brown+Brown Architects jest ukłonem w kierunku oryginalnej angielskiej architektury sprzed kilku dziesięcioleci. Wykorzystano meble antyczne, okno z kolei posiada oryginalny charakter i nie zostało zastąpione nowoczesnym świetlikiem. Zjawiskowe wnętrze. 

11. Ogromna przestrzeń

Spędzające sen z powiek, uciążliwe skosy, które są trudne do zaadaptowania, zostały tutaj zabudowane przy pomocy praktycznych szafek z szufladami, dzięki czemu ta ogromna, z pozoru pusta przestrzeń posiada ogromny potencjał magazynowy. Widoczna konstrukcja dachu to dodatkowy atut! 

12. Sypialnia z biurem

Gdy potrzeba Wam cichego, ustronnego miejsca do pracy w domu, nie wahajcie się i wykorzystajcie poddasze. Będziecie tu idealnie odseparowani od domowego hałasu, a w razie konieczności możecie ulokować tutaj gości.

Chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat? Zajrzyjcie tutaj: Zaadaptuj poddasze i stwórz dodatkową przestrzeń życiową!

Jak Wam się podoba koncepcja kuchni na strychu? 
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu