Projekty, nowoczesne Domy zaprojektowane przez Paul Marie Creation

Wyjątkowy dom w nowoczesnym wydaniu

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Dzisiaj przenosimy się do wyjątkowego domu, który zachwyca nieziemskim połączeniem wnętrza z otoczeniem. Dom jest wyposażony w ogromne przeszklenia, które łączą nas z ogrodem. Jednak to wodne otoczenie sprawia, że to miejsce wydaje się magiczne. 

Przekonaj się sam i odwiedź z nami wyjątkowy dom, stworzony przez naszych architektów!

Wodna granica

To jest niesamowite! Ten dom, niczym średniowieczne zamki, został otoczony fosą. Dzięki temu otrzymaliśmy piękna, kamienna twierdzę o wyjątkowym ogrodzie.

Od wewnątrz

Od środka efekt jest jeszcze bardziej zniewalający. Duże okno wychodzi bezpośrednio na wodę, która zdaje się być przedłużeniem parkietu. To miejsce wydaje się być magiczne i okryte tajemnicą.

Dziedziniec

Z drugiej strony znajdziemy wielki basen i zielony ogród. Z tej perspektywy możemy zauważyć, że fasada jest prawie całkowicie przeszklona, dzięki czemu dom wspaniałe łączy się z otoczeniem.

Aneks

W niewielkiej dobudówce znajdziemy komfortowe miejsce z jacuzzi, które będzie doskonałym elementem dla każdego domownika.

Fasada

Na koniec możemy przyjrzeć się bliżej konstrukcji w całej okazałości. Z tej perspektywy dom wydaje się bardziej zamknięty i okryty tajemnicą.

Kto powiedział, że natura nie idzie w parze z nowoczesnością?

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu