Od kitu do hitu!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od kitu do hitu!

Alicja Olko Alicja Olko
REALIZACJA I: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Loading admin actions …

Dziś pokażemy Wam, jak niewielkie zmiany w aranżacji i wyposażeniu wnętrza mogą kompletnie odmienić jego charakter! Poprzednio ciemne, staromodne i niefunkcjonalne mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie zyskało zupełnie nowy, skandynawski charakter za sprawą konkretnych zmian aranżacyjnych. Tak urządzone mieszkanie, którego metamorfozę przeprowadzili profesjonaliści z pracowni Better Home, nadaje się doskonale na wynajem!

Kuchnia z innej epoki

KUCHNIA PRZED METAMORFOZĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

KUCHNIA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home

Stara kuchnia nie skłaniał do tego, aby spędzać w niej czas. Tak zaaranżowana z pewnością nie stanowiła serca tego mieszkania. Niezwykle staromodne kafelki na ścianie czyniły z niej wnętrze niczym z najgorszych aranżacyjnych koszmarów. Konieczna była natychmiastowa re aranżacja tego wnętrza.

W nowej odsłonie

KUCHNIA PO METAMORFOZIE: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

KUCHNIA PO METAMORFOZIE

Better Home

Kuchnia przeszła w tym wnętrzu najpoważniejszą metamorfozę. Wymieniono meble kuchenne, skuto kafelki, a ściany pomalowano na biało, a ich górny poziom na przyjemny odcień błękitu. Białe meble o gładkich, matowych frontach sprawiają, że kuchnia ta jest nowoczesna, ale elegancka. Drewniane blaty nadają jej skandynawskiego charakteru.

Staromodne wnętrze

SALON PRZED METAMORFOZĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

SALON PRZED METAMORFOZĄ

Better Home

Przed metamorfozą wnętrze było ciemne, ciasne i przygnębiające. Pogodnego charakteru nie dodawały mu czarne, masywne meble. Salon był pomieszczeniem niefunkcjonalnym- brakowało w nim miejsc do przechowywania, wielofunkcyjnych mebli oraz stylowych dekoracji.

Jasny salon

SALON PO METAMORFOZIE: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

SALON PO METAMORFOZIE

Better Home

Tak naprawdę niewielkie, niemal kosmetyczne zmiany pozwoliły na osiągnięcie całkowicie odmiennego efektu w tym wnętrzu. Po remoncie pomieszczenie to emanuje skandynawską estetyką, choć niewiele się zmieniło. Salon wyposażono przede wszystkim w jaśniejsze meble- biała szafka RTV, biały stolik złożony z palet, jasne skrzynki pełniące rolę regałów. Wszystko to jest nie tylko niezwykle oryginalne i pomysłowe, ale także przyjemne wizualnie.

Niefunkcjonalna jadalnia

JADALNIA PRZED METAMORFOZĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

JADALNIA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home

Pomieszczenie, które pełniło funkcję jadalni, urządzone było w sposób mało praktyczny. Przepełniały je masywne drewniane meble, który były nie tylko nieatrakcyjne, ale także staromodne i niefunkcjonalne. Stół i krzesła, składające się na obszar jadalni, zlokalizowano w kącie, co uniemożliwiało wygodne z nich korzystanie.

Świeże wnętrze

JADALNIA PO METAMORFOZIE: styl , w kategorii Jadalnia zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

JADALNIA PO METAMORFOZIE

Better Home

Stare meble usunięto, ściany odmalowano, a przestrzeń wykorzystano pomysłowo i praktycznie. Owalny stół ustawiono na środku i otoczono go białymi krzesłami w stylu wiejskim. Pokaźnych rozmiarów biały regał ustawiono w kącie i to właśnie tam stworzono dogodne miejsce na przechowywanie. Ustawione na nim przedmioty służą także w charakterze dekoracji. Tak zaaranżowane wnętrze emanuje świeżością i blaskiem.

Przygnębiająca sypialnia

SYPIALNIA PRZED METAMORFOZĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

SYPIALNIA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home

Sypialnia w poprzednim wcieleniu z pewnością nie była oazą relaksu i błogiego snu. Wnętrze to aż porażało smętną estetyką PRL-u. Przygnębiająca była zwłaszcza kolorystyka dodatków oraz fakt, że wnętrze to wypełnione było starymi meblami i niepotrzebnymi przedmiotami. Ten pokój miał w sobie o wiele większy potencjał.

Wspaniała metamorfoza

SYPIALNIA PO METAMORFOZIE: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

SYPIALNIA PO METAMORFOZIE

Better Home

sypialni wiele się zmieniło. Całkowicie zreorganizowano to wnętrze, inaczej ustawiając nowe meble. Aktualnie dominuje jasna, stonowana kolorystyka, oparta na bieli i brązie. Odsłonięto okno, wpuszczając do wnętrza naturalne światło. Aby zapewnić mieszkańcom wysoki poziom prywatności, zdecydowano się na zasłony, ale stylistycznie i kolorystycznie pasujące do całości aranżacji.

Stara łazienka

ŁAZIENKA PRZED METAMORFOZĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

ŁAZIENKA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home

Także poprzednia aranżacja łazienki pozostawiała wiele do życzenia. Wszystko- poczynając od płytek pokrywających ściany, poprzez ceramikę, armaturę, a kończąc na lustrze i prysznicu, było staromodne i nieatrakcyjne wizualnie.

Nowa łazienka

ŁAZIENKA PO METAMORFOZIE: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

ŁAZIENKA PO METAMORFOZIE

Better Home

Po remoncie łazienka iluminuje niemal oślepiającym blaskiem. Zmieniono nie tylko główne elementy jej wyposażenia, ale także ich rozkład na tak małej przestrzeni. Dzięki temu stworzono wnętrze estetyczne, świeże, ale także funkcjonalne. Biel mebli i ceramiki uzupełniono dodatkami o spójnej kolorystyce. Tak jak i w pozostałych pomieszczeniach, tak też i w łazience metamorfoza zakończyła się całkowitym sukcesem!

Jak Wam sie podoba efekt po?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu