Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Life Design

12 ciekawych pomysłów na kuchnię

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kuchnia to miejsce, w którym gotujemy, pieczemy, zmywamy naczynia i spędzamy czas. Jednakże jest także czymś więcej niż tylko miejscem pracy; to również jeden z pokoi Waszego domu, co oznacza, że też zasługuje na estetyczny wygląd. W końcu, nie od dziś wiadomo, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni, dlatego warto urządzić ją tak, by można było śmiało zaprosić do niej gości.

Zapoznajcie się 12 wspaniałymi pomysłami, stworzonymi przez naszych ekspertów. Podpowiedzą Wam jak sprawić, aby kuchnia była jeszcze bardziej funkcjonalna, praktyczna i elegancka. 

A jeśli nadal będzie Wam mało, to zajrzyjcie także tutaj: 12 pomysłów na tanie, ale efektowne wykończenie kuchni

1. Funkcjonalność jest ważna, ale nie zapominajcie o estetyce projektu – ciekawe płytki mogą odegrać świetną rolę w kuchni.

2. Chcecie by Wasza mała kuchnia wyglądała na większą? Szklane fronty do szafek mogą sprawić, że przestrzeń wydaje się być większa i przestronniejsza.

3. Wyspa w nietypowym kształcie litery T może stanowić wspaniałą dodatkową przestrzeń roboczą i zarazem miejsce do jedzenia.

4. Wyspa na kółkach to idealne rozwiązanie w dynamicznych kuchniach. Sprawdzi się zawsze wtedy, gdy będziecie potrzebować dodatkowego miejsca.

5. Nie zaniedbujcie oświetlenia – wybierzcie oświetlenie warstwowe,podzielone na strefy. Kuchnia jest przestrzenią, w której musi być jasno!

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Karel Keuler Architects
Karel Keuler Architects

Modern Farmhouse – Silverlakes Nature Reserve

Karel Keuler Architects

6. Mały stół z krzesłami przyda się w kuchni i sprawi, że przestrzeń wyda się mniej formalna.

7. W kuchni może być miło i przytulnie! Wypróbujcie miękki dywanik na podłogę, a w sekundę zmienicie atmosferę wnętrza.

8. Nie zaniedbujcie sufitu kuchennego – wyrafinowany projekt może posłużyć jako atrakcyjny temat rozmowy.

9. Wasza kuchnia to nie tylko przestrzeń robocza, więc wstawcie osobiste elementy projektu, aby było unikalne (lub dziwacznie, elegancko, stylowo… ), odpowiednio do Waszej osobowości!

10. Neutralna paleta kolorów jest tańszą opcją jeśli chodzi o styl kuchni. Weźcie pod uwagę fakt, że jasny odcień ścian i mebli może przybierać dowolne dekoracje i dodatki.

11. Przestrzeń do magazynowania jest bardzo ważna, ale pamiętajcie, że pewne elementy można, a nawet warto wyeksponować. Ustawcie na wierzchu Wasze skarby, np. ładne naczynia, kryształowe kieliszki, ciekawe akcesoria…

12. Jeśli to możliwe, niech kuchnia otwiera się na taras! To wspaniałe rozwiązanie dla zwiększenia przestrzeni i dogodnej wentylacji, która tutaj odgrywa sporą rolę.

Jak Wam się podoba kuchnia otwarta na taras?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu