Projekty,  Domy zaprojektowane przez DIEPENBROEK I ARCHITEKTEN

Nowoczesny dom pełen słońca

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Współcześnie styl i design domu jest równie istotny, co jego poziom energooszczędności. Inwestorzy myślą nie tylko przyszłościowo w kategoriach ekonomicznych, ale także przywiązują dużą uwagę do ekologicznych aspektów projektów. Energia z naturalnych źródeł, na czele ze słoneczną, to jeden z najczęściej stawianych architektom warunków.

Dziś pokażemy Wam nowoczesny, stylowy i energooszczędny dom na północy Niemiec. Obejrzyjcie najlepsze zdjęcia.

Nowoczesna bryła i niepowtarzalny design

Nieregularna, niekonwencjonalna bryła, ciekawa fasada w bieli i graficie, wielkoformatowe przeszklenia – ten dom z pewnością przykuje uwagę każdego przechodnia.

Wejście

Turkusowe elementy ożywiają fasadę i sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej oryginalnie.

Okna

Okna pełnią niezwykle ważną rolę w tym projekcie – dbają nie tylko o prawidłową izolację wnętrza, ale także o stały dostęp promieni słonecznych do środka.

Kuchnia

Jak można się było tego spodziwać, wnętrze domu pełne jest naturalnego światła. Zaaranżowano je w nowoczesnym stylu, łącząc innowacyjne materiały i kolory. Kuchnia z wyspą to serce tego domu, idealne miejsce nie tylko do przygotowywania posiłków, ale i na poranną kawę czy rodzinne śniadanie.

Sypialnia

Minimalistycznie urządzona sypialnia wykończona drewnem to pomieszczenie przestronne i oferujące idealne warunki do wypoczynku. Z sypialnia przejść można bezpośrednio na jeden z wielu tarasów. 

Łazienka

Minimalizm króluje też w łazience. Białe ściany świetnie łączą się z płytkami w jasnym szarym kolorze. Biała i czarna armatura świetnie prezentuje się na tle neutralnych ścian. Wnętrze ożywia oryginalna dekoracja – podświetlone drzewo nie tylko zdobi łazienkę, ale i jest tu głównym źródłem światła.

Podoba Wam się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu