Projekty,  Salon zaprojektowane przez Perfect Stays

Wymarzony dom na plaży

A.D. A.D.
Loading admin actions …

Dom na plaży to zapewne najwyższy luksus, jeśli chodzi o nieruchomości. Trudno znaleźć kogokolwiek, kto nie marzył by o własnym nadmorskim kurorcie. To dwa w jednym: ciągłe wakacje nad oceanem i  poczucie spokoju i stabilizacji wynikające z bycia we własnych czterech kątach. Nie ma nic lepszego!

Dom, który zobaczycie poniżej, po prostu przenosi ten sen na zupełnie inny poziom. Projekt utalentowanych architektów z Perfect Stays stanął w Kornwalii, w Anglii i jest nazywany nadmorskim marzeniem nie bez powodu! Jesteśmy pewni, że z uwielbieniem zatopicie się w szczegóły tego domu, a gdy zobaczycie fajne i stylowe umeblowanie oraz naturalne dekorację będziecie chcieli tu zostać.

Przyłączcie się do naszej wycieczki po pięknej plaży i zdobądźcie inspirację dla swojego własnego nadmorskiego domu. , Nigdy nie wiadomo kiedy marzenia się ziszczą! 

Współczesne odwołania

Dom z zewnątrz, jest zaprojektowany z zastosowaniem współczesnej techniki projektowania i trendów. Głównymi willi. Te tradycyjne materiały są tu zastosowane w bardzo nowoczesnej kompozycji. Obfitość szkła sprawia, że już na pierwszy rzut oka widać współczesne odwołania. Dom zaprzyjaźniony jet także z ekologią, co jest jak najbardziej nowoczesnym nurtem. Zamontowano na dachu kolektory słoneczne, pozwalające zaoszczędzić na rachunkach. 

Otwarte korytarze

W pierwszej kolejności, zwróćcie uwagę na jasne i przestronne korytarze, które wyglądają jakby rozciągały się na zewnątrz. Wszystko to za sprawą niemalże całkowicie przeszklonej ściany. W połączeniu z dużymi, beżowymi płytkami na podłodze i drewnianymi akcentami, to pomieszczenie jest lekkie i komfortowe, doskonale pasujące do nadmorskiej atmosfery tego domu. 

Naturalny akcent dla wygody

Jasna i radosna kuchnia

Przyjemne dla oka połączenie błyszczącej bieli z lekkim drewnem w tej kuchni zapewnia doskonałą aranżację, która swoim pozytywnym wydźwiękiem z pewnością uniesie każdego ducha, który ma przyjemność tu wejść. Ponadto, to pomieszczenie wypełnione jest po brzegi naturalnym światłem, co czyni je bardzo szczęśliwym miejscem.

Co wybierzesz dziś… romantyczna kąpiel?

… A może chłodny i orzeźwiający prysznic?

Wspaniały salon

Kończymy naszą wycieczkę w tym przestronnym salonie: jest to uosobienie równowagi i harmonii. Chociaż wystrój jest lekki i przestronny, ciepło drewna i kominek sprawia, że przytulna atmosfera całkowicie je zdominowała. Doskonałość!

Jeśli nadal jesteście głodni domowych inspiracji, spójrzcie tutaj:  Piękny dom w stylu śródziemnomorskim!

Jak Wam się podoba taka przytulna interpretacja nadmorskiego stylu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu