Projekty,  Salon zaprojektowane przez Studio Ecoarch

Minimalistyczny dom z płaskim dachem

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom typu bungalow najczęściej kojarzy nam się z domem wczasowym. Ostatnio jednak budynki tego typu coraz częściej przybierają formę domów jednorodzinnych. Odznaczają się prostym, minimalistycznym designem, nowoczesnym wyglądem oraz sporą dozą funkcjonalności. Obejrzyjcie ciekawy projekt z Włoch.

Od strony ogrodu

Prosta, kubistyczna bryła, płaski dach, elegancka, monochrmoatyczna fasada – ten projekt jest ponadczasowy i świetnie sprawdzi się w każdej okolicy. Zintegrowany, zadaszony taras pozwala cieszyć się czasem na świeżym powietrzu.

Od strony ulicy

Niedostępny od strony ulicy – niewielka liczba okien zapewnia domownikom maksymalny poziom prywatności.

Strefa wejścia

Przedpokój wykończono jasnym drewnem, które świetnie komponuje się z pomalowanymi na biało ścianami. Tak wykończone wnętrze pozostawia sporo miejsca na kreatywnośc w jego aranżacji.

Salon

Równie minimalistyczna jest strefa wypoczynkowa. Drewniany parkiet, białe ściany i duże okna sprawiają, że jej wnętrze jest jasne i przestronne.

Zatarte granice między wnętrzem a tarasem

Wielkoformatowe przeszklenia wpuszczają do środka mnóstwo naturalnego światła. Sprawiają także, że zacierają się granice pomiędzy tym co w środku, a na zewnątrz.

Łazienka

Drewno wykorzystano także do wykończenia łazienki. Jej ciany pokryto wodoodporną farbą w delikatnym kremowym odcieniu. Minimalistyczna armatura świetnie dopełnia dekor tego wnętrza.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu