Projekty,  Ogród zaprojektowane przez 夏沐森山設計整合

Za betonowym płotem piękne podwórko i jeszcze piękniejszy dom!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wykorzystanie betonu pozwala ukazać charakter mieszkańców tej nieruchomości. Jak się przekonacie w dzisiejszym Katalogu Inspiracji, beton może być elegancki, wyrafinowany i piękny, szczególnie jeśli jest tłem dla roślinności, drewna i szkła. 

Konstrukcja architektoniczna, którą Wam dziś pokażemy cechuje się prostotą i kontrastem pomiędzy surowym betonem i ciepłą naturą.

Jeśli ten wstęp Was zainteresował, to przejdźmy do szczegółów!

​Ramy posiadłości

Z zewnątrz ,mogłoby się wydawać, że betonowy murek musi skrywać całkowicie prostą, minimalistyczną nieruchomość.

Nic bardziej mylnego!

​Ogromny taras

Dach nie jest tylko dachem, ale również dużym tarasem, więc nie można narzekać na brak miejsca do wypoczynku i pracy nad opalenizną. Z góry mamy również wspaniały widok na podwórko skrywające się za betonowym murem ogrodzenia.

Zwróćmy też uwagę na fakt, że z tarasu mamy bezpośrednie przejście na podwórze. Zadbano również o aspekt bezpieczeństwo. Stąd metalowe barierki i szerokie stopnie schodów.

​Ogród pełen harmonii

Wspominaliśmy o pięknym widoku: oto on! Widzimy pełną panoramę ogrodu, w którym panuje całkowita harmonia. Cementowa ścieżka zapewnia ochronę trawnikowi i łączy wszystkie części posiadłości. Cudownym elementem aranżacyjnym jest usypany z kamieni symbol yin i yang.

​Elementy betonowe

Przyglądając się wizerunkowi ogrodu musimy podkreślić kreatywne podejście architektów krajobrazu do tematu ścieżki. Betonowe płyty zostały ułożone w formę wijącego się węża, prowadząc przechodniów przez wszystkie strefy podwórza.  Kamień i beton zostały szeroko wykorzystane w zestawieniu z soczystą zielenią trawnika. Nawet meble ogrodowe są wykonane z betonu!

​Brama wjazdowa

Brama wjazdowa sama w sobie jest wykonana z drewna, co całkowicie odmienia wizerunek ogrodzenia  stworzonego z betonu. Drewno nadało swego rodzaju lekkości całej strukturze.

​Widoki nocą

Po zachodzie słońca tym bardziej możemy docenić fachowe wykonanie projektu. Nasi architekci zadbali o cudowne oświetlenie pozwalające zawsze cieszyć się każdą strefą domu i przynależącego do niego ogrodu. Dzięki szklanym drzwiom i wielu oknom, światło palone w domu równocześnie oświetla podwórze.

​Projekt wnętrza

Wejdźmy na chwilę do środka, żeby przekonać się, czy piękny ogród oznacza równie wspaniałe wnętrze domu. Od razu rzuca się w oczy szerokie wykorzystanie drewna i czarnego marmuru.

​Prosty i minimalistyczny design

Dekoracje wnętrza domu są zgodne z minimalistycznym stylem. Jest jedna rzecz, która trochę zbija z tropu i stanowi pewnego rodzaju kontrast stylowy: dywan. Ciekawy akcent zaskakujący gości.

Poza tym, mamy tu klasyczne zestawienie bieli z czernią i wszelkiego rodzaju pośrednie odcienie szarości.  Czy właśnie taka kolorystyka podoba Wam się najbardziej? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji: Czarny wystrój wnętrz- 5 dekoracyjnych mitów

Co myślicie o tym ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu