Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Radykalna metamorfoza pewnego paryskiego tarasu

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Taras zaprojektowane przez Paul Marie Creation
Loading admin actions …

Kto nie marzy o tarasie, z którego widać panoramę paryskich domów? Mówimy o tarasie, z którego mamy bezpośredni widok na Wieżę Eiffla! Zapewne ogromna większość z nas nie odmówiłby takiej przyjemności. Dlatego zabieramy Was dziś właśnie do stolicy Francji. 

Zobaczymy niewiarygodną metamorfozę pewnego tarasu, który spełnia marzenia wielu paryżan.

​Przed: Aż przykro patrzeć

Oto jak prezentuje się taras przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Musimy zauważyć dwie rzeczy: dysponujemy tu niewiarygodną przestrzenią i wszystko jest w bardzo złym stanie…

​Przed: Niesamowity widok, którym nie można się cieszyć w pełni

Widok z tarasu nie mógłby być lepszy! Jednak atmosfera tej strefy nie pozwala nam cieszyć się widokiem… Na szczęście, nasi eksperci znaleźli sposób na całkowitą zmianę tej sytuacji.

​Plany metamorfozy

Oto projekt metamorfozy tarasu, który nasi projektanci przedstawili właścicielom nieruchomości. Wizualizacja pokazuje całkowicie przemieniony taras! Projekt został przyjęty i zrealizowany.

​Po: Uzyskany efekt

Rezultaty są niesamowite! Wykorzystanie drewna całkowicie odmieniło oblicze tarasu. Rośliny i meble tworzą bardzo elegancki i przyjemny salon na świeżym powietrzu.

​Po: Obszar przeznaczony do relaksu

Nie pominięto tu żadnego aspektu tej przestrzeni, dzięki czemu nowoczesny taras stał się obiecującym miejscem relaksu. Rośliny nadają świeżości, drewniane ścianka zapewnia cień, a szklana balustrada bezpieczeństwo przy jednoczesnym pozostawieniu pełnej widoczności. Wisienką na torcie są komfortowe leżaki.

​Po: Kuchnia na świeżym powietrzu

Lepiej już chyba być nie może! mamy piękną, elegancką i w pełni funkcjonalną kuchnię na zewnątrz. Nie trzeba więc biegać pomiędzy tarasem a wnętrzem mieszkania.

Jeżeli ten taras nie spełnił Waszych marzeń, to spróbujmy z zupełnie innej beczki: Kiedy taras staje się rajskim ogrodem – niesamowita przemiana!

Co sądzicie o tej metamorfozie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu