Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Estetyka górą, czyli domy, które przykuwają uwagę

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Elewacja jest twarzą domu! To właśnie elewacja i przestrzeń wokół domu wpływają na pierwsze wrażenie naszych gości. Jeżeli z zewnątrz dom wygląda na brudny i nudny – to nie ma się co dziwić, że nasi przyjaciele będą woleli spotykać się z nami w innych miejscach. 

Sprawmy więc, żeby dom wyglądał na interesujący i estetyczny, a na pewno będzie robił o wiele lepsze pierwsze wrażenie. Zapewne, sami będziemy się w nim o wiele lepiej czuć! Zebraliśmy dziś aż osiem pomysłów na piękną twarz domu. Zaczynajmy!

​1. Piękna natura

Dla każdego miłośnika stylu rustykalnego i natury, ta propozycja będzie spełnieniem marzeń! Nasi projektanci postawili tu na wykorzystanie naturalnych materiałów, ale też roślin. Ozdobne rośliny sprawiają i subtelne oświetlenie tarasu przed domem sprawia, że panuje tu ciepła, romantyczna atmosfera.

​2. Ścieżka do serca

Kiedy dom od bramy dzieli duży trawnik, warto zadbać o to, by droga do drzwi wejściowych była jak najprzyjemniejsza. Drewniany płot i kamienna ścieżka to jeden ze sposobów na sukces!

​3. Współcześnie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Można pokusić się o mieszankę stylów, dzięki czemu tworzy się niesamowita różnorodność. Tak jak na tym zdjęciu, dlaczego nei połączyć klasyki z nowoczesnością? Zgodzicie się chyba, że dobre pierwsze wrażenie jest zagwarantowane!

​4. Prostota

Nowoczesne domy często nie skupiają się na wykwintnych elewacjach, czy skomplikowanych aranżacjach ogrodowych. Jeśli więc planujemy budowę nowoczesnego domu, weźmy na wzór dom z obrazka powyżej.

​5. Nowoczesny industrializm

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

​บ้านพักตากอากาศ ชลบุรี

homify

W tym przypadku, mamy do czynienia z domem o ogromnej przestrzeni  i z dużym poddaszem. Zwróćmy uwagę na nowoczesny twist dla industrialnego charakteru takiej nieruchomości. Możemy podziwiać wyrafinowany wygląd i kunsztowne dodatki.

​6. Luksus

O takim dworku większość z nas pewnie nawet nie marzy, ale wszyscy musimy przyznać, że elewacja jest nieziemska! Eleganckie kolumny i łuki robią wspaniałe wrażenie.

​7. Tonacja ziemi

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Add-con Architect
Add-con Architect

บ้านชั้นครึ่ง สไตล์โมเดิร์น

Add-con Architect

Naturalne materiały i kolorystyka drewna i ziemi sprawia, że ten dom zyskuje bardzo harmonijny wydźwięk.

​8. Niezapomniany dworek

Projekty,  Domy zaprojektowane przez SDofA Architect
SDofA Architect

House @ ปากช่อง

SDofA Architect

Na sam koniec zostawiliśmy niezwykle luksusową willę, której fasada została zaaranżowana na podstawie kontrastów kolorystycznych. Na pewno docenią to wszyscy miłośnicy odważnych rozwiązań!

A skoro już mowa o kontrastach, to mamy dla Was Oryginalny projekt, w którym stare spotyka się z nowym!

Który z tych domów najbardziej zwrócił Waszą uwagę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu