Projekty,  Biurowce zaprojektowane przez ADAY GRUP Hafif Çelik Yapılar A.Ş. / LGS CONSTRUCTION

Idealny dom dla rodziny

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Idealny dom dla rodziny musi spełniać wiele różnych cech: musi być, funkcjonalny, piękny, zbudowany z dobrych i naturalnych materiałów, przyjaznych dla środowiska a także przestronny i komfortowy. Taki właśnie jest nowoczesny dom projektu architektówADAY GRUP. Jego łączna powierzchnia to 140 metrów kwadratowych, dostosowanych idealnie do rodzinnego stylu życia.

To dom, który wyróżnia się na tle innych budynków, a jego wnętrze dorównuje wyglądowi zewnętrznemu. Obejrzyjcie go razem z nami!

Fasada domu

Pierwsze zdjęcie przedstawia budynek od frontu. Dom o łącznej powierzchni użytkowej ponad 140 metrów kwadratowych został rozplanowany na dwóch kondygnacjach. Bryła budynku jest ciekawa, nad głównym wejściem znajduje się uroczy  balkonik. Intrygującymi detalami w elewacji są również drewniane panele. 

Dwuspadowy dach wygląda jakby był drewniany. W rzeczywistości jest wykonany z tworzywa sztucznego o drewnopodobnym charakterze. Dzięki temu jest odporny na działanie promieni słonecznych i innych czynników atmosferycznych. Pięknie koresponduje z białym tynkiem na elewacji. 

Widok od tyłu

Na kolejnym zdjęciu widzimy tylną ścianę domu. Od strony ogrodu dom jest bardzo otwarty. Duża ilość okien sprawia, że wydaje się być lekki i niezwykle jasny. Obie części domu są bardzo podobne do siebie. Na tylnej elewacji są przesuwne drzwi szklane, które prowadzą wprost z salonu na uroczy taras. 

Na tyle, tak jak i z boku budynku znajduje się balkon. Barierki są wykonane ze szkła, dzięki czemu ich konstrukcja wydaje się być lekka i niemalże niewidoczna. Drewniany taras jest częściowo przykryty dachem z konstrukcji podtrzymującej balkon. Stanowi wspaniałe miejsce na popołudniowy obiad na łonie natury! 

Przytulny salon

Po obejrzeniu zewnętrznych obrazów projektu idziemy do wnętrza. Układ pomieszczeń na parterze pozwolił na stworzenie wyjątkowej, bardzo obszernej przestrzeni salonu. Takie rozwiązanie sprawia, że strefa dzienna zyskuje na przestronności. Duże przeszklenie potęguje ten efekt, otwierając dom na otaczający ogród.

Aranżacja wnętrza opiera się na podobnej palecie kolorów co fasada domu. Podobnie jak na zewnątrz, i tutaj w dekoracji znajduje się również odrobina ciemnego drewna.Telewizor znajdujący się w centrum pokoju został przymocowany do drewnianego panelu. W elementach, takich jak zasłony i malowidła ścienne, integralność dekoracji została osiągnięta za pomocą użycia kolorów ziemi. Dzięki temu pokój jest tak przyjemny i przytulny. 

Szykowna jadalnia

Z salonu przechodzimy do zacisznej i eleganckiej jadalni. Jak widzimy cały parter utrzymany jest w spokojnej i stonowanej palecie kolorów ziemi. Brązy, beże i szarości przeplatane są białymi dodatkami. Stół znajduje się obok okna z widokiem na ogród. Nad nim zawisły trzy lampy sufitowe uzupełniające aranżację. Pod schodami znajduje się urocza i dobrze zaprojektowana nowoczesna dekoracja – to świetny sposób na urządzenie tej, zazwyczaj niezagospodarowanej, przestrzeni. 

Ergonomiczna kuchnia

Na zakończenie oglądnijmy jeszcze kuchnię, która została rozplanowana na planie litery L. Dzięki temu ustawieniu jest bardzo wygodna i ergonomiczna. Ponownie użyto tutaj odcieni szarych i brązu. Szafki kuchenne są wystarczająco duże i pojemne nawet dla wielkiej i często gotującej rodziny. 

Jeśli lubicie kolory ziemi koniecznie zajrzyjcie także tutaj: Złocista jasień jako inspiracja dla Twojego domu marzeń

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu