Projekty,  Basen zaprojektowane przez Paul Marie Creation

Kto powiedział, że natura nie idzie w parze z nowoczesnością?

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nasz kierunek dziś to Belgia! Odwiedzimy duży dom z pięknym ogrodem zaprojektowanym przez studio Paul Marie Creation – architekta krajobrazu z Niemiec.

Jak za chwilę sami się przekonacie, mamy tu bardzo delikatne i naturalne przejścia z wnętrza na zewnątrz. Założenie było takie, żeby za sprawą ogoduożywała cała nieruchomość. Cel osiągnięto za pomocą ogromnych okien ukazujących pełen obraz natury otaczającej budynek.

Zaczynajmy!

​Przestronnie nowoczesna przestrzeń

Nowoczesny charakter tego domu nie podlega wątpliwościom. Dowodem na to są duże okna o zróżnicowanych wielkościach i nierównomiernie rozstawione na elewacji. Ogród jest pewnego rodzaju pudełeczkiem na klejnot, którym jest właśnie sam dom! Otacza go i chroni, jednocześnie podkreślając najpiękniejsze cechy.

​Boczna elewacja o zmierzchu

Z ulicy możemy podziwiać prostą, lecz doskonale podkreśloną scenerię. Żwir i duże płyty uzupełniają obraz idylli nowoczesnego domu.

​Widok ze środka

Przejście z wnętrza domu do ogrodu jest jeszcze bardziej uderzające. Ogromne okna dają bezpośredni widok na sadzawkę – główny atut ogrodu. Chyba możemy pokusić się o stwierdzenie, że bariera pomiędzy wnętrzem, a częścią zewnętrzną wydaje się być nieistniejąca.

​Spokojna i relaksująca przestrzeń

Obserwując ogród za dnia, od razu, niczym za użyciem magicznej różdżki, naszą uwagę przyciąga duże oczko wodne. To właśnie dzięki niemu nasi architekci krajobrazu uzyskali atmosferę spokoju i ciszy. Drewniana platforma tym bardziej pomaga nam myślami przenieść się nad jezioro.

Zwróciliście uwagę na stopnie prowadzące na trawnik? Oto recepta na chodzenie po wodzie!

​Ogród nocą

To, co natychmiast przykuwa naszą uwagę, to oczywiście duża sadzawka zaczynająca się bezpośrednio przy elewacji budynku. Takie rozwiązanie jest zalecane jedynie w sytuacji, kiedy projekt prowadzi ekspert. Zwykłe użycie wodoodpornego materiału nie wystarczy by uchronić fundamenty przed nadmierną wilgocią. Gra jest chyba jednak warta świeczki!

Podobają Wam się oczka wodne w ogrodach? Oto: Woda w ogrodzie na 7 sposobów!

Chcielibyście mieć takie oczko wodne w ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu