Piękne mieszkanie dla miłośników minimalizmu | homify

Piękne mieszkanie dla miłośników minimalizmu

Alicja Olko Alicja Olko
homify Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody
Loading admin actions …

Lubicie wnętrza urządzono prosto, minimlistycznie, ale elegancko? Jeżeli tak, to mieszkanie, które pokażemt Wam w tym Katalogu Inspiracji, z pewnością przypadnie Wam do gustu. Jest też pełne praktycznych rozwiązań aranżacyjnych, które łatwo możecie skopiować, urządzajac wnętrza swojego kolejnego gniazdka.

Otwarta strefa dzienna

Salon i jadalnia stanowią jedną całość, otwartą strefę wypoczynkową. Białe ściany świetnie łączą się z parkietem z jasnego drewna. Meble mają prosty, ponadczasowy design i nie brak im elegancji. Całość dopełniają gustownie dobrane dodatki i dekoracje.

Z perspektywy kuchni

Tak strefa dzienna prezentuje się z perspektywy kuchni. Doskonale zagospodarowano tę niewielką, wąską przestrzeń. Istotną rolę w jej aranżacji odgrywa także oświetlenie.

Szklane drzwi

Kuchnię od strefy dziennej oddzielają szklane drzwi. Taki rozwiązanie świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach – fizycznie oddziela przestrzeń, ale nie czyni tego optycznie, pozwalając światłu na swobodny przepływ.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia jest w pełni wyposażona i wygodna w użytkowaniu. Króluje w niej wyspa o pokaźnym rozmiarze, pełniąca wielorakie funkcje – od powierzchnie roboczej, poprzez miejsce na przechowywanie, aż po stół.

Korytarz

W całym mieszkaniu ściany pokryto śnieżnobiałą farbą, hołdując minimalistycznemu stylowi aranżacji. 

Przedpokój

Nie ma tu miejsca na dekoracje czy zbędne meble. Wszystko jest utrzymane w jak największej prostocie.

Jak Wam się podoba?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu