Dom, w którym nowoczesność jest górą! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, w którym nowoczesność jest górą!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Wielbiciele nowoczesnych projektów, dziś będą mieli okazję prawdziwie się zakochać. Wybierzemy się na wycieczkę po niezwykłym domu, który prezentuje się zachwycająco zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Nasi architekci dołożyli wszelkich starań, by stworzyć tak stylowy obiekt.

Jego konstrukcja wykorzystuje to, co w nowoczesnym stylu najlepsze. Prostota oraz minimalistyczne zestawienie czerni i bieli tworzy bardzo spójną kompozycję, która na długo zapada w pamięci. Dom składa się z parteru oraz piętra, gdzie ulokowane zostały wszystkie sypialnie. Warto podkreślić, że każda z nich posiada prywatną łazienkę! Nasi specjaliści mieli spore pole do popisu, ponieważ przestrzeń, którą mieli za zadanie zaprojektować wynosiła aż 486 m2. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się ten niezwykły dom? Zaczynamy zwiedzanie!

Widok z zewnątrz

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Tak prezentuje się fasada tego intrygującego domu. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest ona bardzo ciekawie zaprojektowana. Zestawienie prostopadłych i równoległych linii doskonale podkreśla nietypowy charakter całego budynku. Zarówno elementy pokryte czarnym odcieniem, jak i te, wykonane w białym kolorze świetnie ze sobą korespondują. Zwróćcie uwagę na to, że nasi specjaliści zdecydowali się wprowadzić do tego projektu również wiele przeszkleń, które pozwalają ciepłym promieniom słonecznym wpadać do środka domu. To rozwiązanie sprawia, że wnętrze jest bardzo jasne i dzięki temu emanuje świeżością!

Widok z tyłu

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Cegły

Teraz możemy dokładnie przyjrzeć się tylnej części domu. Z tej strony cały obiekt również emanuje ogromną elegancją i szykiem. Nasi eksperci nie zapomnieli również o stworzeniu dwóch balkonów, które pozwalają obserwować malowniczy krajobraz, który rozciąga się wokół domu.

Życie w tak zaaranżowanej przestrzeni to prawdziwe spełnienie najskrytszych marzeń!

Piękny basen

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Cegły

Ogromny basen jest elementem, który nie sposób przeoczyć zwiedzając tą część domu. Architekci doskonale wiedzą o tym, że kiedy temperatura sięga zenitu nie ma innego, lepszego sposobu na to, by nieco się schłodzić. Z takiego miejsca może korzystać kilka osób jednocześnie, bez uczucia dyskomfortu z powodu tłoku. Nie ma wątpliwości co do tego, że ta część jest jednym z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych fragmentów domu. 

Tuż przy basenie znalazło się miejsce na taras, który zdaje się jakby unosił się na wodzie. Eksperci umieścili tutaj wygodne meble ogrodowe, które pozwalają na odpoczynek w promieniach słońca.

Ciekawa zieleń

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Cegły

Nie tylko sam dom i basen są elementami, które w tym projekcie wprowadzają w zachwyt. Również roślinność, zdobiąca całą przestrzeń jest rzeczą na którą warto zwrócić uwagę. Nasi profesjonaliści zdają sobie sprawę z tego, jak pozytywny wpływ na organizm człowieka ma przebywanie pośród natury. Nie od dziś wiadomo, że bliskość posiadanie nawet niewielkiego ogrodu pomaga się wyciszyć, czy też ukoić skołatane nerwy.  Z tego powodu wprowadzili oni wiele, finezyjnych gatunków roślin, które swoim kształtem stanowią idealne uzupełnienie ich projektu. Podczas tworzenia własnych czterech ścian, pamiętajcie również o tych zielonych akcentach. Ich widok na pewno poprawi Wam humor w każdy, gorszy dzień!

Wnętrze pełne uroku

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Przechodząc przez drzwi wejściowe wita nas wnętrze pełne uroku. Tą przestrzeń nasi specjaliści również postanowili zaaranżować głównie przy pomocy białego i czarnego koloru. Widoczne na zdjęciu kolumny są niewątpliwie pomysłowym rozwiązaniem, które w połączeniu z pozostałymi elementami gwarantuje to, że wnętrze domu zyskuje wytwornego rysu.

Naczelną ideą, która przyświecała naszym specjalistom podczas tworzenia tego projektu była zasada mniej znaczy więcej. Dzięki temu powstał naprawdę piękny dom!

Schody

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Cegły

Schody widoczne na zdjęciu umożliwiają przedostanie się z parteru na piętro. Ich nowoczesna konstrukcja prezentuje się genialnie! Zauważcie, jak pomysłowo została wkomponowana w nią roślinność. Ten element sprawia, że o tych schodach bez wątpienia można powiedzieć, że są bardzo oryginalne. Wybierając model do swojego domu koniecznie zastanówcie się nad jego kształtem oraz materiałem z jakiego będzie on wykonany. Dzięki temu schody posłużą Wam przez wiele lat!

Niezwykły obiekt

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Cegły

To już ostatni przystanek naszej dzisiejszej wycieczki. Na tym zdjęciu wyraźnie widać, że przestrzeń domu jest w dużej mierze otwarta. Sprzyjają temu mobilne przeszklenia, które są bardzo nowoczesnym elementem. Architekci wykonali kawał dobrej roboty, tworząc tak niezwykły obiekt. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was idealną inspiracją do stworzenia własnych, oszałamiających czterech ścian! 

Szukacie innych przykładów nowoczesnych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

Co myślicie o tym ciekawym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu