Projekty,  Salon zaprojektowane przez Cris Nunes Arquiteta

Ściany: 6 wspaniałych pomysłów na korytarz

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Urządzając wnętrza nowego domu czy mieszkania, wielu z nas zapomina o korytarzach – BŁĄD! Choć korytarz pełni głównie rolę przestrzeni komunikacyjnej, a więc funkcję praktyczną, nie oznacza to jednak, że musi wyglądać nijako. Dekorując korytarz najlepiej jest skupić się na ścianach -  w tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam 6 projektów, które z pewnością Was zainspirują. 

1. Uroczy korytarz z udekorowanymi ścianami

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Cris Nunes Arquiteta
Cris Nunes Arquiteta

Apartamento no cond Barra Bali, Barra de São Miguel Al

Cris Nunes Arquiteta

Ściany w jasnych kolorach, po części pokryte białymi płytkami o trójwymiarowej optyce, prezentują się czarująco. Zostały odpowiednio podświetlone, a dodatkowo udekorowano je w sposób gustowny donicami z kolorowymi kwiatami.

2. Oryginalność drewna

Co za innowacyjny sposób wykorzystania drewna jako materiału wykończeniowego! Zachowano jego surową strukturę, nadając chłodnemu wnętrzu nieco ciepła i przytulności.

3. Artystycznie

Już sama ściana w tym korytarzu zachwyca – wykończono ją surowym betonem. Dodatkowo udekorowano abstrakcyjną rzeźbą, nadając przestrzeni komunikacyjnej silnie spersonalizowany charakter.

4. Siła detalu

Ściana o niepowtarzalnej teksturze, z materiału o niezwykłej sile detalu, to gwarancja oryginalności w każdym korytarzu.

5. Nowocześnie i świeżo

Ażurowa ściana z lekkiej metalowej konstrukcji i drewna. Nowoczesny sposób na wizualne odseparowanie przesztrzeni, bez zakłócania przepływu światła i powietrza.

6. Surowość naturalnego kamienia

Ostatnia opcja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom stylu rustykalnego. Ścianę w tym korytarzu wykończono naturalnym kamieniem w różnych odcieniach szarości, zachowując jego niepowtarzalną teksturę i kształt.

Jak wygląda korytarz w twoim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu