Projekty,  Salon zaprojektowane przez GSI Interior Design & Manufacture

Pomysły na dekorację każdego pomieszczenia

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Posiadanie pomysłu na aranżację każdego z pomieszczeń w mieszkaniu nie jest tak oczywiste, jakby mogło się wydawać! Często zdarza się, że na przykład, mamy dziesiątki pomysłów na decor salonu, ale zero inspiracji w kwestii sypialni. A co z pokojem dziecięcym? Zapewne łatwiej jest zaprojektować pokój dla siebie niż dla dziecka, które jeszcze nie jest w stanie decydować o designie pomieszczenia…  

W każdym razie, mamy dla Was projekt domu, w którym każde pomieszczenie zostało idealnie zaprojektowane. Widać tu harmonię aranżacji, ale również elementy pokazujące charakter mieszkańców. Od sypialni po salon i domowy gabinet – mamy tu pełno inspiracji, które na pewno przypadną Wam do gustu!

​Jadalnia

Oto przykład nowoczesnej jadalni, stworzonej na bazie designerskich mebli, nowoczesnych materiałów i oryginalnego oświetlenia. W takiej jadalni panuje elegancja, ale nie brakuje ciepła i wygody. Duży szklany stół i białe krzesła tworzą doskonały zestaw jadalniany.

Salon

Salon został utrzymany w podobnym stylu aranżacyjnym. Wybór podłóg, pokryć ściennych i mebli pozwolił stworzyć wyrafinowany i minimalistyczny wystrój. To jednak obecność dywanu, poduszek i elementów dekoracyjnych o różnych odcieniach błękitu pozwala poczuć się jak w domu.

​Pokój dziecięcy

W tym pokoju również pojawiają się delikatne tony kremowych odcieni. Mamy jednak też szarości o mocniejszym natężeniu i dużo akcesoriów rozjaśniających i rozweselających pomieszczenie.

​Pokój nastolatka

Możecie zauważyć, że podstawa okoju dziecięcego i dla nastolatka jest taka sama, czyli surowe, szare ściany i szerokie wykorzystanie złamanych odcieni bieli. Panuje tu jednak zupełnie inna atmosfera, o wiele bardziej poważna i elegancka – jak przystało na prawie dorosłą osobę, chciałoby się powiedzieć.

Najważniejsze w pokoju dla nastolatka jest umiejętne wykorzystanie przestrzeni. Nasi projektanci mieli na uwadzę konieczność stworzenia strefy do wypoczynku, ale również do nauki. Poza tym, zadbano o stworzenie dużej powierzchni magazynowej – doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie skrzyni łóżka.

​Główna sypialnia

Jeśli chodzi o sypialnię rodziców, mamy tu troszkę inne priorytety i stąd też zupełnie inne rozmieszczenie mebli. Łóżko zajmuje bardziej centralne miejsce, ponieważ głównym przeznaczeniem tego pomieszczenia jest wypoczynek rodziców! Pościel i inne tekstylia przyczyniają się do tego, że panuje w tym pomieszczeniu bardzo przytulna atmosfera.

​Domowe biuro

W idealnym domu nie mogło zabraknąć domowego gabinetu! Nasi projektanci wnętrz zadbali o jasne tony i funkcjonalne meble, tworzą atmosferę i produktywności.

​Kuchnia

Na koniec zostawiliśmy kuchnię, która w pełnej harmonii z resztą pomieszczeń ukazuje nowoczesny design wnętrza. Mamy tu duży, marmurowy stół przyczyniający się do ogólnego poziomu elegancji pomieszczenia.

Wciąż nie jesteście pewni w jaki sposób zaaranżować Waszą kuchnię? Polecam Katalog pełen pomysłów: Kuchnia sercem domu – 7 pięknych aranżacji!

Które pomieszczenie chętnie byście skopiowali u siebie w domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu