Projekty,  Domy zaprojektowane przez MIDE architetti

Piękny dom w stylu śródziemnomorskim!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kierujemy się do Włoch, aby pokazać Wam projekt architektoniczny firmy MIDE ARCHITETTI z siedzibą w niewielkim mieście Stra, nieopodal Wenecji.

Musimy Was jednak ostrzec, że widok willi, którą dziś przedstawimy, sprawi, że zamarzy Wam się powrót na wakacje. Jest to bowiem piękny dom wiejski z basenem… Ale nie zdradzajmy szczegółów już na początku i bez dalszych słów wstępu, rozpocznijmy zwiedzanie!

Fasada

Oto właśnie ten imponujący budynek z XIX-go wieku, który odwiedzamy w dzisiejszym Katalogu Inspiracji. Przestrzeń, która zainspiruje wszystkie romantyczne dusze i zaspokoi żądze miłośników architektury…

​Jadalnia

Uwielbiamy jadalnie otwarte na salon z designerskimi meblami i przytulną atmosferą. Nieskazitelne ściany, połączenie kamienia i drewna, ale przede wszystkim wymiar tych przestrzeni sprawia, że jest to wyjątkowa i niepowtarzalna jadalnia.

​Kuchnia

Imponujący szary marmur blatu kuchennego nadaje charakteru całej przestrzeni. Panuje tu elegancja, minimalizm i funkcjonalność.

​Łazienka

W majestatycznej rezydencji nie może zabraknąć eleganckiej łazienki z kabiną prysznicową typu walk-in. Jeżeli już jesteście zachwyceni kunsztem architektury, to przygotujcie się na więcej!

​Powiew stylu śródziemnomorskiego

Niewątpliwie, w tym obiekcie panuje elegancja, co nie wyklucza elementów wyraźnie wskazujących na styl śródziemnomorski! Połączenie stylu nowoczesnego z nutą śródziemnomorską pozwala tu osiągnąć niebywale oryginalny efekt.

​Prywatna sauna

Powiedzieliśmy już, że ten dom skrywa kilka niespodzianek. Otóż, właścicielom nieruchomości nie wystarczyło posiadanie dwóch pięknych łazienek – chcieli czegoś więcej. Tym czymś okazała się sauna i jacuzzi! Czyżby to miejsce było idealną strefą wypoczynkową? Chyba tak!

Basen

Jacuzzi, sauna, prysznic, a teraz basen! Jak na Włoską posiadłość przystało, złożono tu hołd rzymskiej tradycji wypoczynku w łaźni.

​Otwarta przestrzeń

Kolejną wielce cechą domu w stylu śródziemnomorskim jest oczywiście otwarcie przestrzeni wewnętrznej na ogród! Duże okna i drzwi balkonowe umożliwiają dostęp do basenu i natury wokół domu.

​Komfort nocą

Na koniec zostawiamy zdjęcie posiadłości nocą. Każdy zapewne potrafi sobie wyobrazić relaks w takim otoczeniu…

Pozostając w temacie domów zaaranżowanych na styl śródziemnomorski, kolejną perełką tego designu jest: Piękny dom o śródziemnomorskim uroku!

Wolelibyście mieć prywatną saunę czy basen w ogrodzie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu