Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez HO arquitectura de interiores

7 wskazówek jak dodać do domu odrobinę luksusu

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wszyscy uwielbiamy luksusowe domy, które oglądamy w czasopismach i na łamach portali internetowych… Marzymy o podobnych rezydencjach, ale rzeczywistość jest taka, że zazwyczaj pod względem finansowym, nie każdy może sobie pozwolić na naśladowanie tych projektów. Na szczęście stworzyliśmy wraz z naszymi wspaniałymi specjalistami kilka rozwiązań, które pomogą Wam nadać luksusowy charakter Waszym domom i mieszkaniom. 

Na początek zdradzimy Wam, że niezwykle ważne są dodatki. Każda kobieta wykorzystuje tę radę szykując się na wielkie wyjście, kiedy starannie dobiera lakier do paznokci do torebki. Zobaczycie, że z pomocą naszych rad, które przedstawimy 
Wam dziś, będziecie mogli sprawić, że Wasz dom będzie wyglądał jak z kolorowego magazynu. 

Projekty,  Salon zaprojektowane przez arQing
arQing

E2 Living Room

arQing

1. Zainwestuj w przyciągającą wzrok sztukę

Projekty,  Salon zaprojektowane przez ESTUDIO DELIER
ESTUDIO DELIER

cuadro coca cola

ESTUDIO DELIER

Unikajcie wielu ozdób i elementów ozdobnych na ścianach, aby nie przeładowywać przestrzeni. Bałagan i chaos wcale nie wyglądają atrakcyjnie i trudno jest wśród tak wielu przedmiotów uzyskać poczucie harmonii. Aby ozdobić dowolny pokój w domu, bez większego wysiłku można zainwestować w dzieła sztuki i rozlokować je w centralnych punktach pomieszczenia. Najlepiej jeśli te obrazy będą kolorowe i pozytywne. Pokój ze zdjęcia jest nowoczesny i luksusowy, dzięki kombinacji kolorów, tekstyliów i kropki nad i jaką stanowi obraz na ścianie. 

2. Przytulne poduszki

O wiele tańsze jest inwestowanie w poduszki niż zmiana całego zestawu krzeseł, prawda? Jedną ze sztuczek, używaną przez wielu projektantów jest właśnie użycie podstawowych mebli, nawet tych z recyklingu, a następnie rozświetlanie ich z pomocą intrygujących tkanin. Prosty komplet wypoczynkowy, o minimalistycznym charakterze, będzie olśniewał kiedy dodamy do niego poduszki o geometrycznych wzorach. 

3. Kwiaty

Przy użyciu kwiatów i roślin z doniczkami dekoracyjnymi można w łatwy sposób nadać życie pomieszczeniom. To oszczędna sztuczka, która również przy okazji sprawi, że w domu zagości miły zapach. Użyjcie kwiatów jako elementów dekoracyjnych w kuchni, jadalni, a nawet w łazience. Większe donice umieśćcie w pokoju dziennym lub jadalni, aby tam dodawały uroku. A jeśli często wyjeżdżacie i nie ma Was w domu, postawcie na kwiatowe desenie na tapicerowanych meblach! 

4. Zainwestuj w dobrą pościel

Pościel jest pierwszą rzeczą, którą widzimy podczas wchodzenia do sypialni. Sztuką jest inwestowanie w dobrą pościel, w tym akcesoria, takie jak kolorowe poduszki i różne tkaniny. Tak właśnie zrobił projektant Esra Kazmirci podczas urządzania sypialni ze zdjęcia. 

5. Pokaż podłogę

Jeśli macie podłogi granitowe, marmurowe lub parkiet, będziecie zaskoczeni jak łatwo zmieni się krajobraz domu gdy je odkryjecie. Dobra renowacja sprawia, że wyglądają jak nowe. Nie należy zapominać, że są cennymi materiałami, które zwiększają rynkową cenę domu. Jeśli nie macie takowej podłogi warto pomyśleć o pokryciu choć małej części posadzki naturalnym surowcem. 

Przeczytajcie także: Podłogi w sypialni – najnowsze trendy!

6. Zdefiniuj paletę kolorów

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Loaf
Loaf

Eton Mess ottoman

Loaf

Prostota jest zawsze kluczowa przy tworzeniu przyjemnej i estetycznie harmonijnej przestrzeni wewnętrznej, dlatego zachowajcie dekorację tak prostą jak to tylko możliwe, starając się zachować zdefiniowaną paletę kolorów. Mamy tu na myśli maksymalnie 4 kolory, w tym najlepiej 3 neutralne i jeden silniejszy akcent.  Na zdjęciu widzimy, jak neutralne kolory pięknie współgrają z żywym kontrastem. 

7. Stwórz łazienkę jak w SPA

Łazienka dla gości pełni bardzo ważną funkcję, dlatego musi być reprezentacyjna. Pomoże w tym prosta sztuczka: użyjcie tacy, która pasuje do stylu Waszej łazienki, aby ozdobić ją eleganckimi ręcznikami, dozownikiem mydła, małą świecą lub wazonikiem z kadzidłami. Mały szczegół a całkowita transformacja!

Może Wy macie jakieś swoje sposoby na luksusowe wnętrze? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu