Projekty,   zaprojektowane przez homify

Jak ochłodzić atmosferę w sypialni

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Specjaliści mówią, że najlepiej wysypisku się w temperaturze około 16 stopni Celsjusza. Mimo tego, że upały odeszły na najbliższe kilka miesięcy, często możemy spotkać się z przegrzewaniem naszych domów. 

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek od naszych profesjonalistów, jak nieco ochłodzić atmosferę w naszych sypialniach. Zapraszamy!

Wentylator

Najprostszą metodą jest zakup wentylatora. Jeśli nie możecie pozwolić sobie na klimatyzację, sięgnijcie po sprawdzone rozwiązania. Pamiętajcie jednak, że silnik może przy okazji ogrzewać pomieszczenie. Jeśli chcecie tego uniknąć, postawicie przy urządzeniu wiadro z lodowatą wodą.

Szczelnie zamknięte

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify
homify

CAMA MODELO TRAMA

homify

Jeśli Wasze okna wychodzą na słoneczną stronę, warto pamiętać o opuszczaniu rolet w ciągu dnia oraz o zasłanianiu kotar. Dzięki temu promienie słoneczne nie będą ogrzewać pomieszczenia.

Białe zasłony

Jeśli nie macie żaluzji, postawcie na białe zasłony, które w odróżnieniu od ciemnych tkankach nie absorbują ciepła w dużym stopniu.

Okna

Jeśli temperatura na zewnątrz pozwala otworzyć okno, uchyl je kilka minut przed położeniem się do łóżka. Jeśli zaś obawiasz się owadów, zamiast otwierać drzwi na balkon, lepiej jest przetrzeć podłogę zimną wodą.

Usytuowanie sypialni

Jeśli mieszkacie w piętrowym domu, najlepszą wskazówką będzie urządzenie sypialni na parterze. Podpiwniczenie zapewni przyjemny chłód, o czym moglibyście zapomnieć, jeśli sypialnia znajdowała by się tuż pod dachem.

10 sztuczek, które sprawią, że Twój dom zawsze będzie nienaganny!

Jak radzicie sobie z wysokimi temperaturami?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu