Projekt domu Mati G1 : styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Willa dla Twojej Rodziny

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Witamy we Wrocławiu– pięknym mieście w Polsce, położonego wzdłuż słynnej Odry. Dziś homify doprowadzi Cię do odwiedzenia jednego z tych pięknych domów, domu o nazwie Dead G1 zaprojektowanego przez rodzimych architektów.

Willa otoczona jest naturalnym środowiskiem, więc od wewnątrz można zobaczyć świeżość natury. W domu dominują dwa główne kolory, tj. Szarość i biel, które doskonale łączą się z kolorem trawy. Ściany wewnętrzne również ozdobione są eleganckimi kolorami. Przestrzeń jest bardzo przestronna i ciepła. Ponadto ogródek tylny jest nie tylko piękny, ale również jasny. Chodź, zapraszamy teraz do odwiedzenia tej uroczej willi!

Fasada

Nowoczesny dom będzie doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny. Fasada łączy w sobie elementy nowoczesnej architektury, gdzie znajdziemy jasne ściany połączone z drewnianymi wstawkami. Przestronny taras będzie doskonałym dopełnieniem domu, gdzie będziemy mogli cieszyć się chwilami w ciepłych promieniach słońca. Bezpośredni dostęp do ogrodu będzie fanatycznych rozwiązaniem, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Od strony ulicy

Z przodu dom prezentuje się skromnie, jednak nadal możemy spotkać tutaj malownicze elementy nowoczesnego designu. Neutralne kolory pięknie współgrają z zielonym otoczeniem. Od tej strony możemy również spojrzeć na przestoju balkon na piętrze, który przylega do sypialni rodziców. Kto nie chciał by budzić się w takim miejscu?

Salon

W środku możemy cieszyć się nowoczesnym wystrojem.  Jasne kolory pięknie kontrastują ciemnymi dodatkami, które tworzą ponadczasowe połączenie. Znajdziemy tutaj wszystkie dogodności, które pozwolą nam się cieszyć relaksem i życiem rodzinnym.

Kuchnia

kuchni znajdziemy piękne połączenie bieli oraz ciepłego drewna. To zestawienie gwarantuje nam przyjemną atmosferę oraz ciepły charakter wnętrza. W takiej kuchni, gdzie światło pięknie rozświetla pomieszczenie, gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Od strony ogrodu

Na koniec możemy bliżej przyjrzeć się tarasowi oraz ogródkowi. To malownicze miejsce będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy kochają życie towarzyskie oraz są związani z naturą.

Przytulny apartament dla domatorów

Chciałbyś tu zamieszkać?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu