Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- domy nie z tej ziemi!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Własny dom jednorodzinny- marzenie wielu z nas! W drodze do jego spełnienia trzeba podjąć jednak wiele istotnych i niełatwych decyzji, dotyczących tego, jak nasz dom marzeń ma wyglądać. Kształt bryły, rodzaj dachu, materiały na pokrycie elewacji, rozmiar, rozkład pomieszczeń, rozwiązania energooszczędne, wystrój, wyposażenie, dekorowanie… Od poszczególnych etapów tworzenia idealnego domu jednorodzinnego może zakręcić się w głowie!

Jeżeli brak Wam inspiracji na wymarzony dom, homify służy pomocą! Codziennie prezentujemy Wam wyjątkowe domy z Polski i całego świata, aby pokazać Wam najnowsze trendy oraz ponadczasowe przykłady. U nas aż roi się od inspiracji na różnorodne elewacje, zadaszenia, tarasy, pomieszczenia i wyposażenie.

Zobaczcie, projekty jakich domów cieszyły się ostatnio największą popularnością!

1. Dom z innej galaktyki!

Nawet najzwyklejsze domy potrafią naprawdę zaskoczyć swoim absolutnie nietypowym wnętrzem. To, jak dom prezentuje się z zewnątrz, nie oznacza, że w środku zaaranżowany został dokładnie w ten sam sposób. Absolutnym hitem mijającego tygodnia był dom, który dla przechodniów prezentować się może całkowicie sztampowo i konwencjonalnie. W środku jednak przyprawia o prawdziwy zawrót głowy! Jeżeli jeszcze nie oglądaliście najpopularniejszego projektu w historii homify, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Dom z innej galaktyki!

2. Dom – Iluzjonista!

Nowoczesny- tak najczęściej wielu z nas opisuje dom swoich marzeń. Przymiotnik ten odnosi się nie tylko do samej formy bryły budynku, ale głównie do wnętrza i sposobu jego aranżacji. Nowoczesny dom to taki, który jest funkcjonalny, wygodny, ponadczasowy i zaaranżowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dokładnie taki dom, o takim właśnie wnętrzu, mogliście oglądać u nas w mijającym tygodniu. Znajdziecie go w artykule Dom – Iluzjonista!

3. Och Ach Dom!

Absolutnie wyjątkowe domy to także te, które wzbudzają w nas poczucie zazdrości za każdym razem, gdy obok nich przechodzimy. Patrząc na ich skrywającą się za ogrodzeniem fasadę, zastanawiamy się, jak takie cudo wygląda w środku. Przykład, który Wam pokazywaliśmy w tym tygodniu, ma to do siebie, że po przekroczeniu granicy działki, nie wiadomo, na czym najpierw skupić wzrok! Jest w nim tak wiele zachwycających elementów, zarówno z zewnątrz, jak i w środku, że może się zakręcić w głowie! Zaintrygowaniu? Obejrzyjcie Och Ach Dom!

4. Ferrari wśród domów jednorodzinnych!

Domy o geometrycznych kształtach to te, którym od razu przypinamy łatkę nowoczesności. O ich modernistycznym charakterze świadczy głównie prostota, klarowność linii i gładkość powierzchni. Do ich budowy, wykończenia i wyposażenia wykorzystuje się materiały innowacyjne, które są najwyższej jakości. Jeżeli jesteście miłośnikami modernizmu w architekturze, a proste, minimalistyczne wnętrza to Wasz konik, koniecznie obejrzyjcie Ferrari wśród domów jednorodzinnych!

5. Dom dla wymagających!

Są takie domy, o których można powiedzieć, że mają w sobie to coś. Są nie tylko nowoczesne, estetycznie przyjemne z zewnątrz, ale także wygodne i praktyczne w środku! Powstały w zgodzie z projektem, który umożliwia stworzenie domu marzeń na niewielkiej działce i pozwala na życie w zgodzie z naturą. Jeżeli szukacie tego jedynego domu, którego wnętrze wprawi Was w zachwyt, dobrze trafiliście! Oto Dom dla wymagających!

Który projekt to Wasz ulubiony?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu