Projekty,  Salon zaprojektowane przez Julice Pontual Arquitetura

Luksusowy dom dla całej rodziny

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj przenosimy się do ogromnego domu, który mierzy aż 650  metrów kwadratowych. Znajdziemy tutaj silne nawiązanie do nowoczesnego stylu, który widoczny jest dzięki prostym liniom, dużym przestrzeniom oraz funkcjonalności. Spotkamy tutaj również odpowiednio dobrane dodatki oraz piękne kolory, które pomagają stworzyć rodzinną przestrzeń. Zapraszamy!

Kuchnia na świeżym powietrzu

Nie lada gratka dla wszystkich miłośników spotkań towarzyskich. Wspaniała kuchnia wyposażona w najpotrzebniejsze sprzęty oraz funkcjonalny blat, który może służyć jakoś bar lub stół.

Ogród z basenem

Na zewnątrz znajdziemy również piękny ogród oraz przestronny taras. Wygodne meble pozwolą wypocząć w ciepłym słońcu, zaś basen jest wspaniałym dopełnieniem luksusowego domu.

Salon

salonie znajdziemy piękne meble oraz proste linie. Kolory sprawiają, że pomieszczenie nabiera ciepłej atmosfery. Pięknym akcentem jest przeszkolona ściana z widokiem na basen.

Neutralne kolory

Duża, jasna kanapa doskonale dzieli salon oraz jadalnię. Jasne kolory oraz drewno są gwarancją przytulnej atmosfery.

Fotel vintage

W salonie znajdziemy również bar, który będzie nieodłącznym elementem wszystkich imprez organizowanych nad basenem. Jednak najwspanialszą ozdoba tego miejsca jest designerski fotel. Przepiękny, prawda?

Piękne ściany

Na ścianie w salonie znajdziemy wzorzysta tapetę, która idealnie łączy się z naturalnymi kolorami. Mamy tutaj widok również na szklane drzwi, które gwarantują bezpośredni dostęp do ogrodu.

Kuchnia

Kuchnia jest dosyć nietypowa. Projektanci zdecydowali się na wykorzystanie ciemnych mebli, które sprawiają, że nowoczesne wnętrze nabiera głębi.

Sypialnia

Jasne kolory tworzą czystą i przytulną sypialnię. Duże okno gwarantuje odpowiednie oświetlenie i podkreśla piękno ukryte w stonowanych barwach.

Łazienka

Dominująca biel podkreśla przestrzeń, która dysponujemy w tym miejscu. Idealnym dopełnieniem jest dużo lustro, które dodatkowo pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni.

Nowoczesny dom w tropikalnym wydaniu

Co powiesz na życie w luksusie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu