Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez design studio by Mariya Rubleva

9 fantastycznych pomysłów na przedpokój twojego domu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Tym Katalogiem Inspiracji chcemy zachęcić Was do tego, abyście nieco więcej uwagi poświęcili aranżacji przedpokoju i korytarza. Te funkcjonlane przestrzenie mogą być duszą każdego wnętrza i odpowiadać za pierwsze wrażenie, jak goście odniosą w waszych domach. Oto 9 ciekawych pomysłów na przedpokój i korytarz!

1. Przedpokój i salon w jednym

W małym wnętrzu przedpokój stanowić będzie częśc strefy dziennej. Wyposaż go w wygodne meble, nadaj przytulny i ciepły charakter.

2. Nowoczesny design

Meble o nowoczesnym, modnym designie, nietypowe dekoracje i ozdoby z charakterem – oto przedpokój, który świetnie sprawdzi się w mieszkaniach młodych i podążających za aranżacyjnymi trendami.

3. Małe jest piękne

Nie zapomniej o dodatkach i dekoracjach – małe jest piękne, a mniej często znaczy więcej!

4. Minimalizm

Przedpokój w stylu minimalistycznym – wcale nie znaczy, że będzie pozbawiony osobowości. Tak urządzone wejście prezentuje się nowocześnie, czysto i zachęcająco.

5. Modny, naturalistyczny design

Meble o prostym, ponadczasowym designie oraz naturalne materiały to klucz do wnętrza świeżego i urządzonego w zgodzie z naturą.

6. Kreatywny design

Jesteś osobą kreatywną, o artystycznej duszy? Niech twój przedpokój odzwierciedla najlepsze cechy twojej osobowości!

7. Szykowny i pomysłowy

Nie trzeba wiele, aby z przedpokoju uczynić pomieszczenie pełne szyku i elegancji! Taki wieszak to także pomysłowy i oryginalny sposób na przechowywanie ubrań.

8. Industrialny

Za charakter przedpokoju odpowiadają nie tylko meble i dekoracje, ale także materiały wykończeniowe. Ściany pokryte cegłą nadają wnętrzu industrialny charakter – świetny pomysł na przykład do loftów.

9. Maksymalizacja przestrzeni

Świetny przykład tego, jak zmaksymalizować przestrzeń w małym przedpokoju. Wąskie, wielofunkcyjne meble i jasne kolory najlepiej sprawdzą się w niewielkim wnętrzu.

Który pomysł najbardziej przypadł Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu