Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Klasyczny apartament w Moskwie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Projekty,   zaprojektowane przez Аврора - частный дизайнер интерьера (ИП)
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do klasycznie urządzonego mieszkania w Moskwie. Taki styl aranżacji wnętrz z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu – masywne meble z ciemnego drewna, skórzany wypoczynek, dekoracje ze szkła to tylko niektóre z elementów iście carskiego stylu, w jakim urządzono te wnętrza. Z drugiej strony nie można im jednak odmówić ciepła i przytulności, jawią się też niezwykle wygodnie. Obejrzyjcie kilka zdjęć i oceńcie sami!

Kuchnia

Kuchnia w stylu angielskiem to pomieszczenie duże, jasne i wygodne w użytkowaniu. Łączy też w sobie funkcję jadalni. Klasyczny styl aranżacji w połączeniu z nowoczesną funkcjonalnością.

Salon

Elegancki salon wyposażono w meble z ciemnego drewna, skórzany wypoczynek oraz stół ze szklanym blatem. Mieszkanie jest w zabytkowej kamienicy, co rozpoznać można po dekoracyjnych gzymsach na suficie oraz elementach oświetlenia. 

Meble

Meblościanka w rosyjskiej aranżacji wnętrz najwyraźniej nie wyszła jeszcze z mody. Model z wnęką pozwolił na stworzenie miesjca na stół i krzesła, drugą jadalnię, tym razem w salonie.

Sypialnia

W podobnej tonacji kolorystycznej, co pozostałe wnętrza, utrzymana została sypialnia. Ciepłe brązy i beże składają się na wnętrze przytulne, a ciężkie, miękkie tkaniny z pewnością podnoszą jego komfort. 

Łazienka

Zaskakująco kolorowa łazienka to ostatnie pomieszczenie, które obejrzymy w tym mieszkaniu. Choć paleta barw nieco razi, wnętrzu łazienki nie można odmówić wygody. 

Podoba Wam się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu