Wspaniały apartament w bieli i drewnie

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniały apartament w bieli i drewnie

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez Tweedie+Pasquali
Loading admin actions …

Biel i drewno – niezawodna kombinacja, dzięki której osiągnąć można efekt wnętrz eleganckich, szykownych i nowoczesnych. W tym Katalogu Isnpiracji pokażemy Wam mieszkanie, którego aranżacja opiera się właśnie na połączeniu ciepła drewna i neutralności bieli. Obejrzyjcie zdjęcia!

Wnętrze jasne i przestronne

Mieszkanie jest niewielkie, dlatego zdecydowano się na zaaranżowanie jego wnętrz na otwartym planie. Obok strefy dziennej znajduje sie sypilania z łazienką, a obie strefy oddziela jedynie ażurowa ścianka działowa z drewna. Tonacja wnętrz jest ciepła, drewno ma piękny miodowy odcień i świetnie prezentuje się w towarzystwie białych powierzchni ścian i sufitów. Kremowe meble oraz dodatki w odcieniach ziemi stanowią doskonałe dopełnienie aranżacji.

Symetria

Wnętrze jest niezwykle przyjemne dla oka – jego wystrój opiera się na zasadach symetrii, jest harmonijny i spójny. Obok drewna króluje też szkło – materiał niezwykle korzystny w niewielkich pomieszczeniach, który odbija światła i sprawia, że wnętrza zdają się być jaśniejsze i przestronniejsze. 

Kuchnia

Kuchnia w formie aneksu to doskonały dowód na to, że drewno jest materiałem świetnie nadającym się do każdego rodzaju wnętrz. Meble kuchenne o gładkich frontach prezentują się wyśmienicie. Kuchnia jest niewielka, ale wygodnie urządzona. Zadbano o odpowiednią ilość miejsc na przechowywanie oraz powierzchnie robocze.

Sypialnia

Sypialnia to z jednej strony oaza spokoju, a z drugiej pomieszczenie, które zaaranżowano z niezwykłą uwagą, jeżeli chodzi o detale i dodatki. Także i tutaj króluje mieszanka bieli i drewna. Neutralna kolorystyka wystroju, oświetlenie i kliamtyczne dodatki dbają o wyjątkową atmosferę w tym wnętrzu.

Z miłości do natury

Drewno to zdecydowani ulubiony materiał zarówno projektantów odpowiedzialnych za aranżację wnętrz, ale i inwestorów. Sypialnię wyposażono nawet w mebel przypominający pień drewna – element praktyczny, służący do przechowywania, jak i dekoracyjny. 

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu