Projekty,  Ogród zaprojektowane przez E/P DESIGN - Emilie Peyrille

Przed i Po: Nowoczesny basen na świeżym powietrzu spełnieniem marzeń

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ogród z basenem, który dla wielu z nas jest absolutnym marzeniem, był dla nowych właścicieli tej nieruchomości wyśnioną wisienką na torcie, jakim stał się ich dom. Od początku wiedzieli, że pod ich oknami musi powstać elegancka, wręcz luksusowa strefa relaksu na świeżym powietrzu. 

Widok z okna nie był jednak w żaden sposób zbliżony do wyśnionego raju na ziemi. Na szczęście, są jednak eksperci tacy jak studio E/P DESIGN, trudniący się spełnianiem marzeń! Pozwólcie nam pokazać sobie zdjęcia sprzed i po metamorfozie.

​Przed i Po: Taras

Zacznijmy od porównania wizerunku tarasu sprzed remontu i po nim. Ogólnie rzecz biorąc, widać, że coś tu się działo, było miejsce na wypoczynek, a kafelki nie zarastały chwastami. Nie ma tragedii! Ale… No właśnie, było pewne ale. Właściciele nieruchomości chcieli wprowadzić trochę luksusu. Zainwestowano w nowe podłogi, nowoczesne i designerskie meble oraz fajną kombinację krzeseł, która przyciąga uwagę, a także pozwala na naturalne przejście pomiędzy tarasem a ogrodem.

​Przed i Po: Basen

Kto posiada basen, nie jest upoważniony do narzekania na niego, prawda? Nie! Stanowcze nie! Jeśli basen wymaga renowacji, albo też przestał spełniać nasze oczekiwania, powinniśmy być w stanie głośno o tym mówić. Tak też zrobili właściciele tej nieruchomości. Mało inspirującą, staromodne strefę basenową zastąpiła luksusowa strefa wypoczynku. Nasi eksperci zdecydowali się na usunięcie zbędnego płotu, wymienili płytki na ciepłe drewno i zadbali o wygodne leżaki. Na ten basen raczej nie można narzekać.

​Przed i Po: Wokół basenu

Również wokół basenu zaszły spore zmiany. Od tarasu wyprowadzono ścieżkę z płyt i kamieni. Teraz, w komfortowy sposób można przemieścić się do strefy basenowej. Zwróćmy też uwagę na eleganckie donice wypełnione roślinami i strefę wypoczynkową po lewej stronie. Kto nie ma ochoty wystawiać się bezpośrednio na słońce, może skorzystać z cienia.

​Po: Ogólny obraz

Patrząc na całą strefę wypoczynkową z przepięknym basenem pośrodku, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że spełniono tu wszystkie marzenia właścicieli nieruchomości. Mamy otwartą przestrzeń, eleganckie wykończenia, stylową strefę wypoczynkową i piękne kwiaty. Oto przepis na doskonały design ogrodu z basenem.

​Po: Dodatki

Podczas tej metamorfozy, w ogrodzie zaczęły pojawiać się różne małe dodatki, które sprawiają ogromną różnicę i podkreślają wysoki standard projektu. Przykładem jest ten odkryty prysznic, bezpośrednio przy basenie.

​Po: Czysty luksus

Kto był, to wie, a kto nie był, to zapewne sobie wyobraża, że tak właśnie wyglądają tarasy luksusowych resortów na Ibizie. Ten styl nigdy nie wychodzi z mody! Kamienny szlak prowadzący do drewnianej altany otulonej delikatnymi tekstyliami to obrazek z magazynów podróżniczych. Połączenie drewna z bielą i błękitem wody, to coś, co zapiera dech w piersi.

W poszukiwaniach dalszych inspiracji na basen, zajrzyjcie do Katalogu: Basen w domu – 13 fenomenalnych odsłon!

Was również te zdjęcia myślami przeniosły na Baleary?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu