8 małych łazienek, którymi warto się zainspirować

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 małych łazienek, którymi warto się zainspirować

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna łazienka od Angelica Hoffmann Arquitetura e Interiores Nowoczesny
Loading admin actions …

Domy, które budujemy, są coraz mniejsze. Częściej wprowadzamy się też do małych mieszkań. Z ograniczonym metrażem wiąże się problem małych łazienek. To właśnie to pomieszczenie najbardziej cierpi ze względu na niewielką przestrzeń mieszkaniową. Nie oznacza to jednak, że małej łazienki nie można wygodnie i funkcjonalnie urządzić. Obejrzyjcie 8 projektów, które potwierdzą tę tezę.

1. Najważniejsze elementy

Mała, ale jak elegancko urządzona łazienka. Są w niej wszystkie najważniejsze elementy, które cechuje nowoczesny, modny design. Mała łazienka, która robi duże wrażenie.

2. W ciemnym kolorze

W małej łazience pozwolić można sobie na ciemny kolor ścian. Ważne, aby kontrastowały one z jasnym sufitem i jasną podłogą

3. Kolorystyczny kontrast

W małej łazience postaw na kontrastujące ze sobą kolory. W ten sposób nadasz wnętrzu dynamiki i uczynisz jego aranżację ciekawszą.

4. Kluczowe dekoracje

W małych pomieszczeniach należy dekorować z umiarem. Wnętrze tej łazienki ozdabia elegancki obraz oraz donica z kwiatami, pomysłowo umieszczona pod umywalką.

5. Nowoczesna

W małej łazience można pozwolic sobie na zabawę z różnymi materiałami. Drewno, naturalny kamień, szkło i płytki ceramiczne składają się na nowoczesną, pełną charakteru całość.

6. Pełna światła

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

W małej łazience dostęp naturalnego światła jest kluczowy. Aby spotęgować efekty, jaki wywołuje, warto postawić na jasne kolory i naturalne drewno w jasnym odcieniu. Biel na ścianach sprawdzi się najlepiej.

7. Przechowywanie

Praktyczne, pomysłowe miejsce na przechowywanie jest w małej łazience konieczne. Pomoże uniknąć bałaganu i wspomoże dobrą organizację we wnętrzu.

8. Lustro

Duże lustro w małej łazience odbija światła, czyniąc wnętrze jaśniejszym i optycznie je powiększając. Pamiętaj o odpowiednim podświetleniu lustra!

Ile metrów kwadratowych mają Wasze małe łazienki?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu