Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Olśniewający nowoczesny dom

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARCHI-TEXTUAL, PLLC
Loading admin actions …

Nie jest łatwo stworzyć oryginalny dom, który zachwyca swoim designem oraz funkcjonalnością. Na szczęście nasi architekci są niezwykle doświadczeni w tworzeniu budynków, które w pełni zaspakajają potrzeby swoich właścicieli, a co więcej doskonale się prezentują. Dzisiaj sami będziecie się mogli o tym przekonać! Mamy nadzieję, że dzisiejsza wycieczka będzie dla Was wyjątkowo inspirujące i będziecie mieli głowy pełne pomysłów na to, jak zaaranżować własne cztery ściany. Jesteście gotowi? Zapraszamy do oglądania!

Widok z zewnątrz

Tak prezentuje się ten niezwykły dom z zewnątrz. Prawda, że wygląda genialnie? Nasi specjaliści stworzyli intrygujący obiekt, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych budynków znajdujących się w okolicy. Zwróćcie uwagę, jak świetnie wygląda kompozycja elewacji. Nasi fachowcy postawili na solidne materiały, które z pewnością pozwolą właścicielom długo cieszyć się wspaniałym wyglądem całego budynku.

Wejście

Tak prezentuje się wejście do tego nietuzinkowego domu. Nasi eksperci postawili na solidne, drewniane drzwi, które z pewnością posłużą swoim właścicielom przez wiele, długich lat. Zwróćcie uwagę na to, że zostały one wyposażone w przeszklenia. Dzięki nim można szybko sprawdzić, kto próbuje dostać się do środka.

Schody

Na piętro tego domu można się dostać przy pomocy solidnych schodów. Postawcie na drewniany model, tak jak zrobili to nasi profesjonaliści, a na pewno nie będziecie tego żałować.

Salon

Znajdujący się w tym domu salon jest niezwykle przestronny. Jasne ściany doskonale komponują się z podłogą wykonaną z naturalnego drewna. Zwróćcie uwagę na to, że dzięki obecności wielu przeszkleń wnętrze domu jest niezwykle jasne.

Kuchnia i jadalnia

Przenosimy się do strefy kuchni. To właśnie tutaj można przygotować pyszny posiłek dla całej rodziny. Wprowadźcie do tej strefy nowoczesną wyspę, a z pewnością cała przestrzeń zyska na funkcjonalności.

Funkcjonalność przede wszystkim

Wkuchni znalazła się nie tylko piękna, ale przede wszystkim bardzo praktyczna zabudowa. Dzięki niej wszystkie akcesoria kuchenne, czy też produkty spożywcze są zawsze pod ręką.

Szukacie innych pomysłów na stworzenie stylowej aranżacji? Sprawdźcie koniecznie:

7 małych sypialni, w których można się zakochać!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu