Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Andrea Gaio Design

Meble na wymiar do pomieszczeń o nietypowych kształtach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Bez względu na powód – czy to brak odpowiednich opcji na rynku, rozwiązania nieodpowiadające indywidualnym preferencjom, czy chęć odejścia od konwencji – dla wielu meble robione na wymiar to strzał w dziesiątkę. Sprawdzają się zwłaszcza w pomieszczeniach, do których inne meble nie pasują. Zobaczcie najciekawsze propozycje na aranżację wnętrz z meblami na wymiar w roli głównej!

Pod skośnymi sufitami

Oba zdjęcia obrazują sposób, w jaki wykorzystać można przestrzenie pod skośnymi sufitami, na przykład na poddaszu. Systemy szafek i regałów na wymiar pozwalają na optymalne zagospadarowanie tych trudnych i problematycznych miejsc.

Podział pomieszczenia

Meble na wymiar to doskonały sposób na podział pomieszczenia w sposób inny, niż za pomocą ścian. Na zdjęciach widzimy dwie możliwości – pierwsza to garderoba, która starza świetne miejsce na przechowywanie, oddzielając jednocześnie salon od przedpokoju; druga to modny segment, służący jako regał i szafka z jednej strony, oraz ścianka działowa z drugiej.

Optymalnie zagospodarowana przestrzeń

Meble na wymiar pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni. Świetnie sprawdzą się w modnych ostatnio mikro apartamentach, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Wykorzystane kąty w kuchni

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Takie nietypowe meble kuchenne na wymiar pozwalają optymalnie wykorzystać niewielką powierzchnię kuchni. Zaokrąglone fronty świetnie się przy tym prezentują.

Do przedpokoju

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez MAAD Architectes
MAAD Architectes

Entrée fonctionnelle et esthétique

MAAD Architectes

Trzy ciekawe opcje na meble na wymiar do przedpokoju. W tym pomieszczeniu praktyczne miejsca na przechowywanie liczą się jak w żadnym innym pokoju. Każda z opcji jest inna i odpowiada zróżnicowanym potrzebom. Warto się nimi zainspirować!

Pusta, niewykorzystana przestrzeń pod schodami to prawdziwe marnotrawstwo, zwłaszcza w niewielkich domach i mieszkaniach. Te dwa pomysły udowadniają, że meble na wymiar także i w tej sytuacji znajdują swoje zastosowanie.

Do łazienki

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Revah Arqs
Revah Arqs

Casa en el Pedregal

Revah Arqs

Na koniec dwie możliwości na to, jak wykorzystać przestrzeń pod umywalką w łazience. W ten sposób jej przestrzeń staje sie bardziej funkcjonalna, a przechowywanie akcesoriów i przyborów toaletowych znacznie łatwiejsze.

Meble na wymiar czy standardowe - jakie macie zdanie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu