Projekty,  Basen zaprojektowane przez WTstudio

Nowoczesny dom w tropikalnym wydaniu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeżeli należycie do miłośników egzotycznej architektury, ten projekt z pewnością przypadnie Wam do gustu. Łączy w sobie to, co najlepsze, z estetyki modernizmu i orientu. Budynek ma imponującą powierzchnię 420 metrów kwadratowych i zarówno z zewnątrz, jak i w środku zdaje się być oazą luksusu. Przekonajcie się sami!

Bryła

Projekty,  Domy zaprojektowane przez WTstudio
WTstudio

Fachada

WTstudio

Budynek o geometrycznej bryle ma nowoczesny charakter. Każdy z segmentów wykonany jest z innego materiału, dzięki czemu fasada prezentuje się tak dynamicznie. Minimalistyczny ogród frontowy ożywa za sprawą kilku palm, wprawiając odwiedzających w tropikalny nastrój.

Wnętrza

Projekty,  Salon zaprojektowane przez WTstudio
WTstudio

Living

WTstudio

Luksus, szyk i wyrafinowanie – w środku dom zachwyca! Najlepszej jakości materiały wykończeniowe, meble o ekstrawaganckim designie, eleganskie dodatki i dekoracje składają się na robiącą wrażenie całość. 

Styl orientalny

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez WTstudio

Pewne obszary wykończono drewnem, które czyni wnętrza nieco bardziej przytulnymi. Tropikalne drewno świetnie łączy się z betonem, który pojawia się na ścianach. Egzotyczne dekoracje odpowiadają za wyjątkowy klimat i amtosferę przesyconą duchem orientu. 

Schody

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez WTstudio
WTstudio

Escada

WTstudio

Klatka schodowa to prawdziwy majstersztyk. Pełni nie tylko praktyczną rolę, łącząc ze sobą poszczególne kondygnacje domu, ale stanowi też prawdziwą dekorację wnętrz. 

Przeszklenia

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez WTstudio
WTstudio

Corredor

WTstudio

Mając na uwagę piękną okolicę, w której znajduje się dom, nie trudno dziwić się, że architekci postawili na wielkoformatowe przeszklenia. Dzięki temu do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, a wnętrza zdają się być połączone z terenem na zewnątrz. Praktyczne żaluzje chronią przed nadmiernym napływem promieni słonecznych.

Ogród

Projekty,  Basen zaprojektowane przez WTstudio
WTstudio

Piscina

WTstudio

Na tyłach domu znajduje się przepiękny ogród z basenem, który jest niczym dzieło sztuki. Kaskadowy, o turkusowym, dnie, z mieniącą się w słońcu wodą – wygląda bajecznie, prawda?

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu