Projekty,  Basen zaprojektowane przez WTstudio

Nowoczesny dom w tropikalnym wydaniu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Jeżeli należycie do miłośników egzotycznej architektury, ten projekt z pewnością przypadnie Wam do gustu. Łączy w sobie to, co najlepsze, z estetyki modernizmu i orientu. Budynek ma imponującą powierzchnię 420 metrów kwadratowych i zarówno z zewnątrz, jak i w środku zdaje się być oazą luksusu. Przekonajcie się sami!

Bryła

Budynek o geometrycznej bryle ma nowoczesny charakter. Każdy z segmentów wykonany jest z innego materiału, dzięki czemu fasada prezentuje się tak dynamicznie. Minimalistyczny ogród frontowy ożywa za sprawą kilku palm, wprawiając odwiedzających w tropikalny nastrój.

Wnętrza

Luksus, szyk i wyrafinowanie – w środku dom zachwyca! Najlepszej jakości materiały wykończeniowe, meble o ekstrawaganckim designie, eleganskie dodatki i dekoracje składają się na robiącą wrażenie całość. 

Styl orientalny

Pewne obszary wykończono drewnem, które czyni wnętrza nieco bardziej przytulnymi. Tropikalne drewno świetnie łączy się z betonem, który pojawia się na ścianach. Egzotyczne dekoracje odpowiadają za wyjątkowy klimat i amtosferę przesyconą duchem orientu. 

Schody

Klatka schodowa to prawdziwy majstersztyk. Pełni nie tylko praktyczną rolę, łącząc ze sobą poszczególne kondygnacje domu, ale stanowi też prawdziwą dekorację wnętrz. 

Przeszklenia

Mając na uwagę piękną okolicę, w której znajduje się dom, nie trudno dziwić się, że architekci postawili na wielkoformatowe przeszklenia. Dzięki temu do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, a wnętrza zdają się być połączone z terenem na zewnątrz. Praktyczne żaluzje chronią przed nadmiernym napływem promieni słonecznych.

Ogród

Na tyłach domu znajduje się przepiękny ogród z basenem, który jest niczym dzieło sztuki. Kaskadowy, o turkusowym, dnie, z mieniącą się w słońcu wodą – wygląda bajecznie, prawda?

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu