Projekty,  Salon zaprojektowane przez EF_Archidesign

Stylowe mieszkanie na 140 metrach kwadratowych

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do mieszkania, które urządzono po mistrzowsku – funkcjonlanie, elegancko i nowocześnie. W jego aranżacji widać niezwykły kunszt projektantów, ale także indywidulane upodobania inwestorów. Nie pominięto praktycznych aspektów projektowania wnętrz, takich jak stworzenie odpowiedniej ilości miejsc na przechowywanie czy optymalne zagospodarowanie przestrzeni pod względem jej oszczędności. Całość robi naprawdę dobre wrażenie – przekonajcie się sami!

Otwarta strefa dzienna

W zgodzie z najnowszymi trednami, strefa dzienna jest otwarta i łączy salon, jadalnię i kuchnię. Białe ściany i sufit pięknie łączą się z jasna podłogą z drewna, stanowiąc wspólnie dobrze wyważone, neutralne tło dla bardziej wyrazistych elementów wyposażenia. Te odznaczają się współczesnym designem i funkcjonalnością, a razem tworzą efektowną całość.

Mniej znaczy więcej

Mebli w pokoju dziennym nie jest dużo, jednak wystarczająco, aby stworzyć wnętrze przytulne, a zarazem wygodne i praktyczne. Neutralne kolory przeplatają sie z tymi żywymi, świetnie się uzupełniając.

Kuchnia

Kuchnię od salonu i jadalni oddziela wielofunkcyjny blat, pełniący nie tylko rolę powierzchni roboczej, ale także miejsca na przechowywanie i dodatkowego stołu. Zabudowa kuchenna o minimalistycznym charakterze świetnie komponuja się z elementami wykończonymi drewnem.

Praktyczne aspekty aranżacji

Projektanci spisali się na medal, jeżeli chodzi o stworzenie wnętrze eleganckiego, ale jednocześnie funkcjonlanego. W salonie nie brak regałów i półek, które umieszczono we wnękach lub stworzono w ramach istniejących już ścianek działowych, optymalnie wykorzystując w ten sposób przestrzeń.

Korytarz

Na koniec kolejny dowód na funkcjonlaność tej aranżacji – ściany w korytarzu zabudowno, tworząc w nich pojemne garderoby. Ich minimalistyczny design doskonale wpisuje się w estetykę wnętrz.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu