Dom, w którym króluje cegła

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Residência em São Paulo, JMN arquitetura JMN arquitetura Rustykalny salon
Loading admin actions …

Pewnie wielu z Was myśląc o swoich wymarzonych czterech ścianach nie tylko zastanawiała się nad tym, jakie kolory oraz meble znajdą się we wnętrzu, ale również jaka forma domu oraz elewacja będzie zgodna z Waszym gustem i potrzebami. Budowa domu to bez wątpienia inwestycja na lata, dobrze więc, by efekt końcowy całkowicie spełniał Wasze wyobrażenia o przytulnym, rodzinnym gniazdku. Ostatnio bardzo modnym materiałem, który służy architektom zarówno do aranżacji domów z zewnątrz, jak i wewnątrz jest cegła. Dzięki niej można wyczarować naprawdę niezwykle intrygujące aranżacje. Zobaczcie, jaki niezwykły obiekt udało się stworzyć naszym fachowcom. Oczywiście króluje w nim cegła!

Niepozorny obiekt

Widoczny na powyższym zdjęciu obiekt wygląda dość niepozornie. Pewnie część z Was zastanawia się, czy jego wnętrze może czymkolwiek zaskoczyć. Odpowiedź brzmi – tak! Już za chwilę sami będziecie mogli się o tym przekonać. Warto podkreślić, że właściciele obiektu nie muszą się martwić o to, że jakikolwiek niepożądany gość zakłóci ich spokój, ponieważ cały teren został otoczony specjalnym ogrodzeniem. Nie zapomnijcie o tym elemencie projektując własne rodzinne gniazdko!

Wnętrze

Weszliśmy właśnie do wnętrza tego nietuzinkowego obiektu. Już na pierwszy rzut oka wyraźnie widać, że dominującym materiałem w tej przestrzeni jest… Cegła! Ten element stanowi obecnie prawdziwy hit w nowoczesnych aranżacjach domów. Jeżeli zależy Wam na tym, by posiadać modne wnętrze, koniecznie zastanówcie się nad skorzystaniem z pomysłu naszych profesjonalistów.

Przeszklenia

Cały obiekt oprócz cegły, wypełniają liczne przeszklenia. Nie od dziś wiadomo, że naturalne światło słoneczne potrafi zdziałać prawdziwe cuda w każdym domu. Doskonale wiedzieli o tym nasi fachowcy, tworząc tak niezwykły projekt. Wnętrze jest jasne i wprost emanuje świeżością. Co więcej, domownicy mogą bez najmniejszego problemu szybko przewietrzyć swoje cztery ściany.

Kuchnia

Przenosimy się do strefy kuchni. Króluje tutaj funkcjonalność i doskonały styl. Fachowcy zdecydowali się w dużej mierze postawić na biały kolor, który występuje tutaj między innymi w formie płytek, czy też mebli. Obecność solidnego blatu roboczego gwarantuje to, że wszyscy domownicy mogą szybko przygotować tutaj każdy, smaczny posiłek. Zobaczcie, że również w tej strefie znalazło się okno.

Jadalnia

Jadalnia jest miejscem spotkań wszystkich mieszkańców. To tutaj podczas wspólnego jedzenia potrafią toczyć się naprawdę zacięte dyskusje. Nie tylko stół, czy krzesła są ważne w tej przestrzeni. Zdecydujcie się umieścić w niej wazon ze świeżymi kwiatami, a momentalnie wypełnią one swoim zapachem całą strefę sprawiając, że każdy będzie się mógł tutaj zrelaksować.

Taras

W projekcie tego domu nie mogło również zabraknąć tarasu. Nie ma wątpliwości co do tego, że ta zielona strefa przydaje się zwłaszcza wtedy, kiedy za oknem pogoda nas naprawdę rozpieszcza. Duży trawnik, czy też ciekawa roślinność z pewnością każdego mogą wprowadzić w błogi nastrój. Umieścicie w nim wygodne meble ogrodowe, a z pewnością będziecie mogli szybko naładować swoje baterie.

Szukacie innych inspirujących przykładów domów? Sprawdźcie tutaj:
Dom, w którym pachnie morskim powietrzem!

Podobają Wam się domy, w którym cegła stanowi główny materiał?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu