Projekty,  Salon zaprojektowane przez Pixers

Dom w zgodzie z Feng Shui

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Feng Shui to starożytna nauka, która ma na celu nauczenie nas życia w harmonii z otaczającym nas światem. Dzięki tej wyjątkowej i wiekowej sztuce aranżacji wnętrz możemy idealnie i komfortowo zorganizować swoją własną przestrzeń użytkową, tak by czuć się bardziej zadowolonym z własnego domu czy mieszkania. Przede wszystkim przed przystąpieniem do urządzania swojego wnętrza dowiedzcie się jaki kolor będzie odpowiedni do danego pomieszczenia. Tego typu szczegóły opisaliśmy dla Was w artykule pod tytułem: Kolory Feng Shui – jak malować, żeby dobrze mieszkać? Następnie, po stworzeniu wstępnego zarysu przestrzeni, a także projektu powinniście wykonać trzy proste kroki – oczyszczenie, świeże powietrze i oświetlenie oraz siatka bagua. Te elementy będą decydowały o przepływie pozytywnej energii chii, natomiast siatka bagua będzie odpowiedzialna za mapę energii domu. Po ustaleniu tych istotnych detali możecie przystąpić do aranżacji mieszkania zgodnie z zasadami Feng Shui.

Przedpokój

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Nice Brew Interior Design
Nice Brew Interior Design

Private Residence, Surrey

Nice Brew Interior Design

Pamiętaj o wypełnieniu go światłem, aby przestrzeń wydawała się świeższa i przyjemna. Unikaj natomiast umieszczania lustra naprzeciwko drzwi, ponieważ w ten sposób możesz przegonić szczęście! Lepiej ulokuj je na bocznej ścianie.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Mysterious Woods

Pixers

Sofę umieść przy ścianie, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność. Jeśli chcesz mieć coś na środku, wykorzystaj okrągłe elementy jak stolik, czy dywan, ponieważ to przez centrum przepływa cała energia. Postaw również na neutralne kolory zapewniające spokój. Możesz przełamać je żywymi dodatkami, aby dopełnić atmosferę energią.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Cue & Co of London
Cue & Co of London

KITCHENS: The Ladbroke

Cue & Co of London

Kuchnia to doskonałe miejsce na wykorzystanie kolorowych dodatków, które dodadzą kreatywności podczas gotowania. Bezapelacyjnym dopełnieniem jest odpowiednie światło.

Łazienka

Łazienka jest najbardziej problematycznym pomieszczeniem, jeżeli chodzi o zasady Feng Shui. Wszystko związane jest z cyrkulacją wody, która może łączyć się z utrata energii, dlatego zawsze pamiętajcie, aby zamykać drzwi do tego pomieszczenia. Ten zabieg pozwoli Ci również uniknąć konfliktów z najbliższymi.

Sypialnia

Wezgłowie łóżka skieruj na północ. Jedynym odstępstwem od tej zasady jest sytuacja, jeśli przez tę ścianę przechodzi rura wodna. Pozbądź się zbędnych rzeczy, które mogą kumulować złą energię.

Pokój dziecięcy

Drewno jest symbolem życia i wzrostu, dlatego będzie odpowiednim materiałem do aranżacji pokoju dziecięcego. Jeśli chodzić o urządzanie, wykorzystaj kolorowe obrazki i grafiki, które ożywią umysł i pobudza wyobraźnię. Pamiętaj również, aby wszelka elektronikę ustawiać minimum 1.5 metra od łóżka, aby uchronić się przed przepływem złej energii.

Czy Twój dom jest zgodny z Feng Shui?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu